Mediálnu slávu si vybudoval na uvoľnenom postoji k monogamii, milenkách a rastúcom počte potomkov. S takouto výbavou sa Borisovi Kollárovi (54) podarilo zo šoubiznisového alfasamca pred rokmi presedlať do politiky a získať status poslanca, v súčasnom volebnom období už Národnej rade Slovenskej republiky šéfuje. Ak si niekto myslel, že jeho Achillovou pätou budú študentské výsledky z minulosti, mýli sa. V skutočnosti môže doplatiť na kontaktnosť na sociálnych sieťach.

Už dávnejšie Boris Kollár povedal, že na Facebooku mu denne prichádza mnoho správ od neznámych žien. Cez sociálnu sieť sa zoznámil aj s Mirkou z Levíc, matkou svojho posledného, jedenásteho dieťaťa. Ako jediný sa priznal, že cez sociálnu sieť si kedysi písal s Alenou Zsuzsovou, s ktorou sa tiež osobne stretol.

Najpamätnejší je však jeho sexom nabitý čet s neplnoletou Simonou z resocializačného zariadenia Čistý deň. Simona, Mirka či Alena boli len jedny z mnohých. „Ahoj, Kristínka. Kika, si zadaná?“ žobronil napríklad v januári 2015 u istej Slovenky, ktorá sa touto konverzáciou nedávno sama pochválila na internete. No dostala sa k nám aj oveľa pikantnejšia komunikácia, ktorá by svedčila o bezbrehej tolerancii predsedu Sme rodina.

V najnovšom čísle PLUS 7 DNÍ sa dočítate viac o pikantných správach >>