Stal sa terčom posmechu. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (55) mal koncom októbra vážnu autonehodu v Podunajských Biskupiciach, kedy do jeho  vládneho vozidla vrazilo iné auto. Pri nehode sa zranili štyria ľudia. Traja muži a jedna žena. Po boku politika sedela vo vozidle aj bývalá finalistka Miss Universe SR a dnes celebritná vizážistka Miroslava Fabušová (37), ktorá rovnako ako politik skončila v nemocnici. Kollár si pri dopravnej nehode zlomil druhý krčný stavec a podstúpil už minimálne dve operácie. Nedávno sa dokonca sám z nemocnice ozval a svojim 35 tisíc sledovateľom na sociálnej sieti sa prihovoril. Z videa je zjavné, že Kollár má bolesti a zafixovaný krk. Podľa vlastných slov ho lekári  doslova vytrhli hrobárovi z lopaty, no napriek tomu sleduje sociálne siete a nevadí mu ani to, že si z neho mnohí „vtipálkovia“ robia žarty.

Dokonca vtipkuje sám na svoju adresu. Šéf parlamentu nedávno zverejnil koláž, na ktorej sedí v župane so zafixovaným krkom a hlavou. Pri zábere je napísané: „Aký štát, taký kozmonaut.“ Kollár k fotografii spolu s množstvom smejúcich sa emotikonov doplnil: „Maja mama dajarka i papa traktarist, ja chaču byť kazmanavtam. Konečne sa podarilo.“

Lenže to nie je jediný vtip na jeho účet, ktorý ho pobavil. „PF 2021, dúfam, oslávite so mnou,“ píše žartujúci Kollár pri obrázku štupľa na šampanskom, ktorý vyzerá ako teraz jeho hlava. Je zjavné, že predseda parlamentu si chvíle na nemocničnom lôžku kráti surfovaním po internete. Už objavil aj svoj falošný profil, na ktorý upozornil fanúšikov.

Fotografie a koláže nájdete v našej GALÉRII