Aj Instagram má svoje čaro. Istá Slovenka, ktorá minulý týždeň letela z Viedne do Emirátov, na sociálnej sieti mapovala celú cestu, čím vyvolala poplach najmä v slovenskej politike. „Dnes super let. Že budem sedieť s celebritami v lietadle, som ani nesnívala,“ napísala Veronika a pridala okrem iných hashtag šéfa parlamentu. Boris Kollár (57) krátko predtým prerušil schôdzu národnej rady na podozrivo dlho. A čo by robil v Dubaji? Podľa majetkového priznania tam Kollár vlastní „stavbu“, no viac odhalil až jeho prílet.

Hviezdička z X Factora


Z Dubaja sa predseda parlamentu vrátil v pondelok popoludní. Fotoreportér PLUS 7 DNÍ ho pristihol na letisku vo Viedni, kde ho sprevádzal ochrankár. Politik si cestou na parkovisko, kde ho čakalo služobné auto aj s dvoma šoférmi, tlačil štýlový kufor značky Gucci. Pár minút predtým však k vozidlu pricupitala aj neznáma blondína, ktorej šofér pomohol naložiť veci do kufra.

V blondíne na našej fotografii spoznali viacerí Lauru (28), ktorú sme po boku Borisa Kollára stretli v minulosti. Už pred vyše mesiacom ju na letisku vo Viedni zaregistroval náš čitateľ v sprievode šéfa parlamentu, neskôr Laura zverejňovala fotografie z dovolenky v Španielsku.

So štíhlou blondínou s výraznými perami a bujným dekoltom sa Boris Kollár ukazoval už aj pred rokom. Spolu sme ich vtedy vyfotografovali v bratislavskom Starom Meste, pričom šéf parlamentu sa maskoval slameným klobúkom a bielym rúškom, s plavovláskou hlasno diskutovali a následne nastúpili do čiernej dodávky s ochrankou a so šoférom. „Je to moja známa. Zastavili sme sa u spoločného priateľa, majiteľa reštaurácie. Žiadny nový objav nemám,“ povedal Boris Kollár pre PLUS 7 DNÍ.

Zaujímavosťou je, že Laura sa svojho času snažila preraziť v šoubiznise ako speváčka. „Pred niekoľkými rokmi sa snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora, kde vystupovala ešte bez plastických úprav a s viditeľnou nadváhou,“ ozrejmili nám. V roku 2014 sa slečna rovnakého mena skutočne zúčastnila na jojkárskej speváckej šou, v porote vtedy sedela Sisa Sklovska či Celeste Buckingham. „Z vás ide niečo, čo mi hovorí, že si to veľmi prajete. Preto hovorím áno,“ zahlásil porotca Ondřej Brzobohatý, keď devätnásťročná Laura dospievala na kastingu pieseň od Alicie Keys.


Po televíznej šou Laura porodila syna a otvorila e-shop, ale aj kamenný obchod s oblečením. Dnes žije ako slobodná matka, hoci expartner sa o ich spoločného syna vzorne stará. Od čias speváckej súťaže výrazne schudla, zväčšil sa jej úsmev aj dekolt, ktorý vyzerá byť chirurgicky upravený. Fakt, že sa Laura kamaráti s Borisom Kollárom, nie je vraj v jej okolí novinka. „Stretávajú sa asi dva roky,“ povedal nám už pred rokom jeden z našich čitateľov. Podľa iného počas prvej vlny pandémie sa z času na čas objavila aj „na krízovom štábe“.


Ako treba vyzerať, ak chcete ísť do Dubaja, nájdete v GALÉRII

Prečítajte si aj: