Večierok vrcholil a oni dvaja si na terasu odskočili zapáliť. Objavili separé opodiaľ. Nikto nečakal, že nasledovať bude scéna ako z románu Jane Austenovej. Martina Schindlerová (31) sa koketne usmievala, Daniel Krajcer (50) fajčil cigaru so šarmom prvorepublikového herca. V jednom momente sa speváčka vrhla bývalému ministrovi kultúry do náručia, hladila ho po chrbte, bozkala na líce. On jej nežnosti opätoval a ledabolo jej nadvihol kabát, ktorý skrýval čipkované minišaty. Takýto iskrivý výstup sa minulý týždeň odohral na jednej z bratislavských ulíc. Len pár minút po tom, čo obaja prominentní aktéri pred televíznou kamerou tvrdili, že sú iba dlhoroční kamaráti.

Nezvestná

O ich náklonnosti sa v kuloároch šoubiznisu šepká niekoľko týždňov. Napriek tomu sa Martina a Daniel spoločným chvíľam nevyhýbajú, takže svoj „románik“ len vyživujú. Akoby oboch mediálna hra bavila. Bývalý moderátor nezaváhal ani vtedy, keď organizoval narodeniny reštaurácie v širšom centre Bratislavy. Okrem kúzelníka Talostana zavolal kamarátku Martinu, ku ktorej umeniu, ako vraví, prechováva obrovský obdiv. Schindlerová nemala prečo odmietnuť. Od momentu, ako v čipkovanom mini dorazila do Krajcerovej reštaurácie, sa jej dlhoročný známy okolo nej krútil ako ukážkový džentlmen.

 

Speváčke sa postaral o kabát a po celý večer sa od nej, podľa očitých svedkov, nepohol. Pred markizáckou Smotánkou nakoniec Martina opatrne súkala slová. „Dano je môj kamarát pätnásť rokov, nevidím na tom nič zaujímavé,“ odpovedala s povedomým tónom aj výrazom v tvári. Bude asi len náhoda, že podobným štýlom vlani na jar vysvetľovala Jasmina Alagič, že s Patrikom Rytmusom Vrbovským je len kamarátka.

FOTO z pikantného stretnutia Schindlerovej s Krajcerom v GALÉRII.

V prípade Martiny Schindlerovej je to o čosi komplikovanejšie. Asi pred siedmimi rokmi sa totiž po nej zľahla zem. Nebolo ju zrazu vidieť ani o nej počuť. Nie náhodou, bolo to cielené. Dôvodom bol jej vzťah s vplyvným bratislavským podnikateľom, ktorý si vraj neželal, aby sa producírovala verejne. Miesto toho sa speváčka oddane venovala rodine - dcére Martine a synovi Kamilovi. Médiám dokonca písomne oznámila, že už si viac nepraje, aby o nej písali. Speváčka, ktorá predtým sľubne rozbehla spevácku kariéru a vyštudovala právo, žila zrejme v zlatej klietke. Správa o krachu tajuplnej idylky však bola šokujúca. S otcom svojich detí sa rozviedla v rovnakej tichosti, ako si ho pred rokmi brala v tomášovskom kaštieli, preplnenom svalnatými ochrankármi. O mieste sobáša sa vtedy hovorilo ako o najstráženejšej udalosti na Slovensku.

Pokračovanie na ďalšej strane.