Česká herečka Kateřina Brožová si vždy dala záležať, po boku akého muža sa objaví. Už výber jej manžela naznačil, akí muži jej imponujú. Kateřina bola vydatá za podnikateľa Zdeňka Tomana, syna posledného komunistického ministra poľnohospodárstva. Manželstvo jej nevyšlo, v minulosti len decentne naznačila, že časom zistila, akí sú veľmi rozdielni a nasledoval rozvod. Z manželstva jej zostala jediná, onedlho dvadsaťročná dcéra Kateřina. 

Aj ďalší jej partneri rozhodne nemali hlboko do vrecka. Kateřina sa objavovala napríklad po boku Petra Kovarčíka, Borisa Kollára či českého miliardára Jaromíra Soukupa. Blond kráska si potom tak trochu vyslúžila povesť zlatokopky, hoci ona sama v rozhovore pre český portál idnes.cz tvrdila, že mužov nikdy nehľadala, vždy hľadali oni ju, a buď ju našli, alebo aj nie.

 

Pred rokmi, keď Kateřina účinkovala v divadle na Slovensku, tvorila pár aj s Borisom Kollárom. Ich vzťah trval len niekoľko mesiacov, a jeho koniec Kateřina okomentovala decentne, ako inak, že jednoducho mali rozdielny pohľad na život. A kto sa s kým rozišiel? Kateřina tvrdí, že vždy bola ona tou, ktorá sa s mužmi rozchádzala, a nie naopak. Pritom podľa jej slov všetci muži veľmi ľutovali, že ich opustila.

Aha, ako vyzeral Kollár, keď bol vo vzťahu s Brožovou. To snáď nie...!

Nuž, dalo by sa polemizovať s týmto jej vyjadrením, minimálne jeden  jej bývalý partner, dnes už nebohý Peter Kovarčík, mal na ňu ťažké srdce a po ich rozchode sa na jej adresu vyjadroval dosť nelichotivo. A čo Boris Kollár? Prečítajte si v GALÉRII, ako to dopadlo s ich vzťahom...