Dagmar Patrasovú (65) všetci vnímame ako herečku, speváčku a moderátorku a najviac si ju pamätáme ako tú zlú princeznú Xéniu z Arabely. Ale Dáda, ako jej mnohí zvyknú hovoriť, má aj svoj súkromný život, svoju rodinu. Je teda mamou, svokrou a dvojnásobnou babičkou.

Pozrite si FOTO vnukov Dády Patrasovej! Na koho sa viac podobajú?

Herečka sa v roku 1983 vydala za saxofonistu Felixa Slováčka (78), s ktorým má syna Felixa mladšieho (38) a dcéru Annu Juliu (26). Vďaka synovi Felixovi sa Dagmar teší z dvoch vnukov. Felix junior má z manželstva s muzikantkou Kateřinou už desaťročného syna Felixa Antonína. Vzťah však nevydržal, po rozchode sa dal Felix mladší dokopy s muzikálovou speváčkou Míšou Zemánkovou (41) a z ich vzťahu sa v roku 2016 narodil ďalší syn - Rafael Slavomír. Žiaľ, ani tento vzťah nevydržal, dvojica sa rozišla, keď mal ich syn len dva roky.

 

Toto sú bývalé nevesty Dagmar Patrasovej, FOTO!

A práve druhá bývalá nevesta Míša Zemnánková teraz prehovorila o svojej bývalej svokre a babičke svojho syna Rafaela. Hoci s Patrasovej synom Felixom už spolu nefungujú, našťastie sa dokážu pri starostlivosti o ich spoločného syna vždy rozumne dohodnúť, aj bez nariadenia súdu. A rovnako dobrý vzťah má aj s bývalou svokrou Dádou, S tou si vraj vždy rozumela,  a aj teraz sa občas stretnú alebo si aspoň zavolajú. A aká je Dáda babička? Bývalá nevesta z toho vykľučkovala vcelku diplomaticky. Podľa nej je Dáda veľmi vyťažená v práci, a momentálne aj v súkromí, keďže sa k nej po rokoch vrátil Felix Slováček starší. Ale pokiaľ môže, vnukom sa venuje a užíva si ich.