V piatok prileteli na pozvanie ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) spoznávať malebné Slovensko manželia Carmen (57) a Róóóbert (58) aj s dcérami Davinou (18) Shaniou (17). Rodinku prekvapilo vrelé prijatie. Miestni sa s nimi chcú fotiť na každom kroku. Popularitu si po celom svete vrátane Slovenska získali vďaka reality šou Ťažký život milionárov, ten aktuálne zažívajú aj z nás. Pravda, nepotrebujú si dať preplatiť rekreačné poukazy u zamestnávateľa a spoznávajú naše najluxusnejšie kúty, aké ponúkame.

Ich prvé kroky po Bratislave viedol aj samotný Sulík, ukázal im dokonca aj parlament. Pozreli si Bratislavský hrad. Na obhliadke zrúcaniny hradu v Devíne sa k nim pridal i bratislavský župan Juraj Droba. Geissenovci sa presunuli do Pezinka, kde ich čakal dav fanúšikov. Prespali tam v historickom luxuse Šimák zámku, kde mali program a ochutnali víno. Adrenalín zažili na pretekárskom okruhu Slovakia Ring v Orechovej Potôni. Navštívili i športový a voľnočasový rezort X-Bionic Sphere v Šamoríne.

Niečo nové!

Už včera ich netrpezlivo čakali s ďalším programom v Banskej Štiavnici, no Geissenovci v tajnosti prespali v prestížnom v Grand Hoteli River Park Bratislava. Ako inak, pripravili pre nich najväčší a najluxusnejší prezidentský apartmán na Slovensku. Podľa webu hotela noc v ňom stojí od 4 500 eur.

„Včera večer sme varili aj pre vzácnych hostí z Nemecka.  Manželia Geissenovci boli veľmi milí a skromní hostia, ktorí ochutnali napríklad aj veľmi obľúbený vyprážaný teľací rezeň,“ napísala na Instagram reštaurácia Riverbank k fotke manželov so známym šéfkuchárom Jaroslavom Žídekom.

Carmen a Robert na svojich instagramových účtoch zverejnili zatiaľ len príchod tryskáčom na trip po Slovensku. Až dnes pridala Carmen prvé fotky, a to práve z hotela na nábreží Dunaja. Odfotila sa v luxusnej kúpeľni, vo veľkom zrkadle bolo dobre vidieť jej vlasy. Kto pozná Carmen vie, že si potrpí na topánky a pravidelné návštevy kaderníka, ktoré nevynechá ani na cestách.

Po príchode do hotela mala Carmen už vlasy mierne spľasnuté, aj na nich bolo poznať nabitý program. Čo s nimi spravila na ďalší deň, si pozrite v GALÉRII. Z luxusného apartmánu odchádzala ako vymenená, s tip-top účesom a s úsmevom pripravená na ďalšie objavovanie krás Slovenska.

Pozrite si účes Carmen Geissenovej v bratislavskom hoteli v GALÉRII

„Teraz pokračujeme v našej okružnej ceste po Slovensku. Je to veľmi zaujímavé. Každý deň zažijeme niečo nové,“ napísala Carmen a pridala aj fotky, ako sa rodina presúva helikoptérou. Dnes dorazili do Banskej Štiavnice. Výdavky spojeného s návštevou hradia podľa Sulíka zariadenia, ktoré rodina navštívi. Lebo to majú jednoducho ako tú najlepšiu reklamu.

FOTO, kde a s kým zatiaľ pochodili Geissenovci Slovensko, v GALÉRII