Pre viaceré deti je prvý školský deň vzrušujúci. Hlavne pre prvákov, ktorí do školy išli po prvýkrát. Prváčikom sa dnes stal syn Dominiky Mirgovej (29) Peťko. Speváčka ho vyprevadila do trnavskej školy v značkovom saku s „futbalistickou“ školskou taškou. V Bratislave sa niektoré celebritné deti stretli v privátnej škole, kde sa za sedenie v školských laviciach platí.

V jednej prominentnej škole

Hrdou mamou  je aj druhá vicemiss Slovensko 2003 Simona Brnová Slobodníková (36), ktorej mladšia ratolesť dnes do školy nastúpila po prvýkrát. Po synovi Adamovi (10) si na seba navliekol školskú tašku aj Mathias (7). „Veľa šťastia, lásky moje,“ popriala obom ich mama.

 

Mathiasovou spolužiačkou sa pritom stala Nina, dcéra Miss Slovensko 2006 Magdalény Šebestovej (38) a exfutbalistu Jána Ďuricu (39).  Na rovnakej škole sa Matthias s Ninou zišli aj s ďalšími deťmi slovenských prominentov. S taškou na chrbte si ráno do novej školy vykračovala staršia dcéra Miss Universe SR 2009 Denisy Mendrejovej (35) a Slavomíra Hatinu ml. Grétka (9). Tá je už štvrtáčka. „1. deň v škole a škôlke. Veľa šťastie, dievčatka moje,“ napísala Denisa k fotkám, ktoré zverejnila. Pózuje na nich so staršou Grétkou aj mladšou škôlkarkou Hannah (5).

Brnovej synovia, dcéra Šebestovej či Denisina staršia dcéra začali navštevovať súkromnú školu v bratislavskej Petržalke. Tento rok sem prestúpila aj mladšia dcéra Patrície Vittekovej (41) Cynthia Lara Vittek alias Thia(14).

Všetky deti boli nahodené v modrej školskej uniforme s kravatou, podľa ktorej žiakov tejto privátnej školy ihneď spoznáte.

 

FOTO z prvého školského dňa sa pochválili aj iní známi rodičia, nájdete ich v GALÉRII >>>