Mnohí by čakali, že po minulom týždni bude Václav Mika zničený, opak je však pravda. Najprv ho nezvolili za šéfa verejnoprávnej televízie - po druhom kole hlasovania ho na poste vymenil Jaroslav Rezník. Piatkový večer však už Václav Mika (53) trávil pri pohári bieleho vína, v dobrej nálade sa bavil až do neskorých hodín.

Čerstvý otec Mika: Nechal doma priateľku s dieťaťom a zabával sa s pôvabnou blondínkou!

S kamarátmi zasadli na terasu v centre Bratislavy a v štýlovej vínotéke na Hlavnom námestí sa im venoval. Svoju mladú priateľku Kristínu (29), ktorá mu porodila dcéru Mišku, nechal doma. Zabával sa s inou blondínkou.

Tentoraz blondínka?

Tento mesiac priniesol Václavovi Mikovi mnoho nových udalostí. S mladou priateľkou sa stal prvýkrát otcom, rozviedol sa s dlhoročnou manželkou Andreou (56) a zmeny sa dočkal aj na profesionálnom poli. Po štyroch rokoch opustil post šéfa telerozhlasu a všetci hádajú, čo bude manažér robiť ďalej. Zatiaľ si však užíva voľné obdobie a pohodu. Teplé počasie v piatok podvečer vyhnalo na terasy mnoho návštevníkov a medzi nimi nechýbal ani Mika.

Čerstvý otec Mika: Nechal doma priateľku s dieťaťom a zabával sa s pôvabnou blondínkou!

Ležérne nahodený v krátkych nohaviciach a polokošeli zapadol medzi zábavychtivých návštevníkov mesta. Kúsok od fontány, kde opitý anglický turista vykrikoval o morálnych problémoch, sa zabávali prominentní hostia. Podguráženého Brita si nevšímali, venovali sa svojej debate. Mikovu pozornosť si získala prítomná blondínka v červených šatách, ktorú vrúcne vystískal a vybozkával. Nepochybne bol z krásky nadšený. Okolo pása ju držal dlhší čas.