Tip na článok
Noc s Mikom: Vo vínotéke sa bývalý šéf s kamarátmi dobre bavili. Nevadila mu ani dámska spoločnosť

Čerstvý otec Mika: Nechal doma priateľku s dieťaťom a zabával sa s pôvabnou blondínkou!

Václav Mika víkend po tom, ako neobhájil post generálneho riaditeľa RTVS, nesmútil. Vyrazil do vychytenej vínotéky.

Mnohí by čakali, že po minulom týždni bude Václav Mika zničený, opak je však pravda. Najprv ho nezvolili za šéfa verejnoprávnej televízie - po druhom kole hlasovania ho na poste vymenil Jaroslav Rezník. Piatkový večer však už Václav Mika (53) trávil pri pohári bieleho vína, v dobrej nálade sa bavil až do neskorých hodín.

S kamarátmi zasadli na terasu v centre Bratislavy a v štýlovej vínotéke na Hlavnom námestí sa im venoval. Svoju mladú priateľku Kristínu (29), ktorá mu porodila dcéru Mišku, nechal doma. Zabával sa s inou blondínkou.

Tentoraz blondínka?

Tento mesiac priniesol Václavovi Mikovi mnoho nových udalostí. S mladou priateľkou sa stal prvýkrát otcom, rozviedol sa s dlhoročnou manželkou Andreou (56) a zmeny sa dočkal aj na profesionálnom poli. Po štyroch rokoch opustil post šéfa telerozhlasu a všetci hádajú, čo bude manažér robiť ďalej. Zatiaľ si však užíva voľné obdobie a pohodu. Teplé počasie v piatok podvečer vyhnalo na terasy mnoho návštevníkov a medzi nimi nechýbal ani Mika.

Ležérne nahodený v krátkych nohaviciach a polokošeli zapadol medzi zábavychtivých návštevníkov mesta. Kúsok od fontány, kde opitý anglický turista vykrikoval o morálnych problémoch, sa zabávali prominentní hostia. Podguráženého Brita si nevšímali, venovali sa svojej debate. Mikovu pozornosť si získala prítomná blondínka v červených šatách, ktorú vrúcne vystískal a vybozkával. Nepochybne bol z krásky nadšený. Okolo pása ju držal dlhší čas.

VIDEO Plus 7 Dní