Nadýchané šaty a korunku si nasadila v známych českých rozprávkach Čertova nevesta, Korunný princ či Princezná a pol kráľovstva. Čerstvo 33-ročná herečka však teraz dramaticky zmenila imidž, svoje nové ja odprezentovala na tlačovej konferencii k novému seriálu Sedem schodov k moci. Ako píše Blesk.cz, ani kolegovia ju takmer nespoznali!

Podzimková má dnes hnedé vlasy ostrihané na krátko, čo jej výzor radikálne zmenilo. "Bolo to moje rozhodnutie. Už dlho ma lákalo zmeniť dĺžku vlasov, ale nebol čas. Prišlo to až s novým projektom. Najviac bol prekvapený asi manžel. Stále ma miluje, ale teší sa, až mi vlasy dorastú,“ priznala herečka.

Po princeznej z rozprávok niet ani stopy, pozrite si FOTO v GALÉRII.

Eviným manželom je scenárista Matěj Podzimka, ktorý sa podpísal napríklad pod filmy 3Bobule či Metanol. Brali sa v júni 2022, v tom čase mala ich spoločná dcéra Lota vyše roka. Práve rola ambicióznej dedinskej servírky v seriáli Sedem schodov k moci vytrhla Podzimkovú z materskej dovolenky.

Herci si v seriáli strihli množstvo posteľných scén, ako však píše Blesk.cz, pomohli im dabléri. Aj samotná Eva priznala, že v takýchto scénach môžu diváci väčšinou vidieť len jej hlavu, zbytok tela už patrí jej dablérke.

FOTO, ako sa Podzimková zmenila, v GALÉRII.

"Každý máme prirodzene nastavené inak, čo kamere ukážeme a akým spôsobom sa ešte zvládneme navzájom dotýkať. A mne sa na to zmenil pohľad od doby, čo so matka,“ vysvetlila obľúbená herečka.