Za Janků sa často otáčajú aj oveľa mladší muži. Vďaka perfektnej postave, večnému úsmevu na perách a sexy vzhľadu je pre nich ako magnet. Sama priznáva, že má ešte stále veľa nových nápadníkov. Nerobí jej problém ani pozvať si niektorého z nich k sebe domov. Má však určené jasné hranice, ktoré už v tomto veku nechce prekročiť.

„Pozvať si muža do domu, to áno, ale nechcem ho tam mať nastálo,“ Heidi jasne sformulovala svoje predstavy o vzťahu v rozhovore pre Expres.cz. So starostlivosťou o partnera by vraj nemala najmenší problém. No zároveň nevidí dôvod, prečo by tak mala urobiť. Užíva si svoj spôsob života a berie už len výhody, ktoré jej prináša.

FOTO Heidi Janků rada provokuje odvážnymi fotkami. Pozrite si ich v GALÉRII

Janků neváhala prezradiť aj tajomstvo svojej skvelej postavy. Mnohí jej fanúšikovia budú zrejme prekvapení, že si dopraje takmer čokoľvek, ale na všetkom si pochutnáva len s mierou. „Jem čo chcem, ale znížila som porcie a dodržiavam prerušovaný pôst. To znamená, že sa ráno celkom veľa naraňajkujem, výnimkou nie je ani biele pečivo,“ odhalila svoj jedálniček.

Speváčka tak dodržiava aktuálne veľmi obľúbený spôsob stravovania. Keďže má už prísnejšiu formu prerušovaného pôstu, tak potom jedáva len obed. Ten si dáva okolo tretej alebo štvrtej a po zvyšok dňa už nič neje. Pre túto metódu sa rozhodla aj zo zdravotných dôvodov. Na jej figúre je vidieť, že urobila správnu voľbu.

Vďaka tomu sa nedávno predstavila dokonca v úlohe modelky. Na móle predviedla modely známej značky, za čo získala veľký potlesk od prítomných divákov. Keďže pre modeling nemala potrebnú výšku, tak sa mu ani nikdy nevenovala. Janků je však rada, keď sa na mólo dostane aspoň takto príležitostne a urobí si tým malú radosť.