Ide jej karta! Česká herečka Alice Bendová (47) je známa aj slovenským divákom najmä zo seriálov Kameňák, Veľmi krehké vzťahy či Rodinné vzťahy, ale aj z filmov Špindl, či Kameňák a svojho času sa odhalenými zábermi predviedla vo filme o najznámejšom českom väzňovi  Kajínek. Hrala aj v množstve iných českých filmov a seriálov, najlepšie sa jej darili postavy, kde stvárnila poriadne mrchy. Na to, že vyštudovala strednú umelecko-priemyslovú školu, odbor nábytok a interiéry, však má za sebou celkom slušnú hereckú kariéru. K tej sa dostala cez modeling, keď ju vďaka jej zjavu objavil známy český fotograf Jadran Šetlík.

Alice sa potom vydala za hokejistu Václava Bendu, s ktorým má dve deti. Manželstvo sa po trinástich rokoch skončilo rozvodom pre jeho neveru. Alice si potom zariadila život po svojom a ani ako rozvedená biedu rozhodne netrie, zdá sa, že seriály dobre vynášajú, alebo aspoň vynášali. Na radu mamy si totiž herečka  po rozvode kúpila dom so záhradou a bazénom v okrajovej časti Prahy o rozlohe 170 m2, ktorý si nechala zrekonštruovať. Pri rekonštrukcii využila svoje znalosti z odboru, ktorý vyštudovala, a aj to na jej dome vidno.

Takú letnú kuchyňu by brala každá, veď pozrite FOTO v GALÉRII!

Už pár rokov však herečka vlastní aj apartmány na Tenerife, ktorým s humorom sebe vlastným hovorí chalupa. Bola to iste veľmi šikovná investícia a pre rodinu s malými deťmi je určite na nezaplatenie. Alice tam teda pravidelne chodieva relaxovať s deťmi a s o 12 rokov mladším priateľom, za ktorého sa tento rok aj plánuje vydať, keďže ju konečne požiadal o ruku. Minulý rok sa Alice na svoju chalupu nedostala pre pandémiu korony, tento rok však mala viac šťastia a keďže deti mali dištančné vyučovanie, mohli si tam teplo, slnko, more a pohodu užívať celá rodina. A zariadila si ho naozaj luxusne.

Nebola by to však Alice, keby sa jej zase nezachcelo zmeny. Keď sa opäť vrátila na rodnú hrudu, rozhodla sa zveľadiť svoj pražský dom a záhradu. A keďže je momentálne sezóna grilovačiek,  herečka si dala postaviť luxusnú letnú kuchyňu presne podľa svojich predstáv. Teraz v nej pripravuje tie najlepšie dobroty nielen pre rodinu, ale aj pre priateľov, s ktorými s užívajú na grilovacích párty príjemné letné dni. A uvažuje aj o tom,  že takúto  záhradnú párty usporiada aj ako oslavu ich svadby s jej dlhoročným priateľom Michalom.