Dvojicu spájal sedemročný vzťah, z ktorého vzišli synovia Tadeáš a Matouš. Slávnu Češku však čakalo asi najdrsnejšie precitnutie jej života, o svojom partnerovi zistila, že má miliónové dlhy. Po krachu vzťahu musela dokonca vyhľadať pomoc odborníkov.

Hoci sa Absolonová a Horna v roku 2016 zasnúbili, svoj vzťah pred zákonom nikdy nespečatili, čo speváčka s odstupom času ocenila. Dvojica si totiž nemusela deliť majetok. "Všetko je moje, chalupa zostane, budem ju rekonštruovať,“  vyjadrila sa na Instagrame, keď odpovedala na otázky fanúšikov.

Ako teraz zistil denník Aha! speváčka spravila obrovskú investíciu, 6-ročnému Tadeášovi a 3-ročnéhmu Matoušovi kúpila nehnuteľnosti. Sama totiž pomýšľa na to, že keď vyrastú, odíde z Prahy a bude žiť na chalupe. "O to, aby mali kde bývať, som sa postarala. Oboch som zaistila bytom, až dospejú, tak aby mohli odísť do svojho. Poučila som sa z chýb a konečne žijem,“ prezradila Absolonová pre Aha!.

FOTO chalupy, v ktorej chce v budúcnosti žiť, nájdete v GALÉRII.  Speváčka po rozchode schudla 20 kilogramov a zahviezdila v českej verzii šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa prebojovala až do finále. "Tento rok je najkrajší v mojom živote, všetko sa mi darí a mám sa naozaj krásne,“ tvrdí dvojnásobná mama.

FOTO k téme v GALÉRII.

Pre Aha! sa vyjadrila, že jej partner nechýba. "Nikoho nemám, nehľadám a keď mám čas, tak si zájdem s kamarátmi na pivo,“ povedala so smiechom Absolonová, ktorá je známa z mnohých muzikálov. Najnovšie stvárňuje cisárovnú Elišku v Noci na Karlštějne, rolu prijala kvôli synom, aby "mamičku videli v princeznovskom".