Už v čase, keď Martin Chodúr v roku 2009 súťažil v televíznej šou SuperStar, na neho mala zálusk jeho dnes už partnerka Ivona Selníková, ktorá mu pred štyrmi rokmi porodila syna Martinka. „Posielala som mu hlasy v každom kole a dúfala som, že ho budem môcť niekedy spoznať aj osobne,“ priznala s odstupom mnohých rokov.

Ich prvé stretnutie na spoločenskej akcii, sa im stalo osudným. Vymenili si telefónne čísla a veci nabrali rýchly spád. A to aj napriek tomu, že mu o sedemnásť rokov staršiu frajerku zazlievali nielen ľudia z okolia, ale aj rodičia. Dnes sú spolu viac ako desať rokov a na akciách, kde ich stretávame, pôsobia ako čerstvo zamilovaný pár.

Martin priznáva, že láska k Ivonke mu bola inšpiráciou už pre mnohé skladby, ktoré skomponoval. Najnovšie sa nám pochválil, že 1. októbra mu vychádza nový album s názvom Tisíc a jedna noc. V prvom singli Beskydy v mlze, poriadne popustil uzdu svojej fantázie.

Inšpiráciou k napísaniu tejto piesne bola predstava hustej bielej hmly, ktorá splýva s ľahko erotickou víziou mileneckého páru na bielej posteli, ktorá sa zároveň stáva maliarskym plátnom. V texte skladby „Kdo se příliš dívá, ten nepochopí svět, ve všem se živé nekonečno skrývá“, sa ponúka zamyslenie nad súčasným pretlakom informácií a vnemov pôsobiacich na človeka. Inými slovami, cesta ku šťastiu nevedie cez detailné pochopenie všetkého, ale filtráciou toho nepodstatného s pomocou najsilnejšieho ľudského pocitu, ktorým je láska, “ prezrádza o svojom novom potenciálnom hite Martin Chodúr. 

Pozrite si v GALÉRII sériu rodinných záberov Martina Chodúra a jeho partnerky Ivony. 

Vypočujte si najnovší singel Beskydy v mlze