Keď sa slovenská moderátorka a redaktorka Andrea Tatarková vybrala za českým legendárnym hercom Ivanom Vyskočilom (75) pripraviť reportáž pre televíznu reláciu Smotánka, musela čeliť pozoruhodnému flirtu. Vyhlásený sukničkár Ivan Vyskočil jej v prostredí svojho domu v obci Horoušany najprv ochotne vymenoval všetky manželky a zásadné frajerky, no potom svoju pozornosť upriamil na ňu.

Sukničkár 

Podám vám vínečko?,“ začal nevinne. Vzápätí pritvrdil. „Keď sa na mňa pekne zadívate a zavrtíte zadočkom, tak na vás prepíšem polku baráku,“ navrhol jej nečakane pred kamerou Smotánky. Stále atraktívna prvá vicemiss Československo 1991 a matka synov Andreho a Alexa, Andrea Tatarková sa nenechala vyviesť z miery. „Tak dotočíme a ideme na to,“ zareagovala s irónuou no pobavene. Nasledovalo Vyskočilove priznanie. „Ja som ten barák už prepísal na syna. To, aby som sa vyvaroval vlastnej blbosti,“ vysvetlil ako rýchlo si ho dokážu okolo prsta omotať krásne ženy.  

Ivan Vyskočil sa prvýkrát ženil v roku 1968, no manželstvo mu vydržalo len mesiac, pretože nevesta emigrovala. S druhou manželkou Ruženou vydržal dvanásť rokov a má s ňou dvoch synov. Tretia v poradí bola kedysi veľmi obľúbená herečka Ivana Andrlová. Rozvod prišiel po pätnástich rokoch. „Bolo to boľavé, dlho so mnou nehovorila. Urovnalo sa to až vtedy, keď sa našej dcére Miške narodilo dievčatko, naša vnučka Rozárka,“ prezradil ďalej Tatarkovej. 

Mladá milenka ho chce financovať 

S ďalšou manželkou, temperamentnou Bulharkou s tureckými koreňmi Anife Ismet Hassan, sa Vyskočil zoznámil už počas rozvodu s Andrlovou. On mal päťdesiat, ona dvadsaťjeden rokov. Herec si po vstupe do manželstva adoptoval aj jej syna a do svojho domu si nasťahoval tiež mladšiu sestru manželky. Po divokých desiatich rokoch, počas ktorých v ich domácnosti dokonca lietali aj nože, požiadal o rozvod. V súčasnosti tvorí pár s ďalšou mladicou. Jeho partnerka Romana Fenclová je od neho mladšia o celých štyridsaťdva rokov. „Hovorím jej sestra spolubývajúca. Je mladá, ale dobre zarába. Hovorí: Ivanko, potrebuješ peniaze? Ja ti dám,“ prezradil ďalej pre Smotánku. Finančnú podporu mladej milenky podľa vlastných slov zatiaľ odmietol.

Pozrite si v GALÉRII zábery z inkriminovaného stretnutia Ivana Vyskočila s Andreou Tatarkovou počas  prípravy relácie Smotánka. A tieto ženy prešli jeho posteľou !