O "Gottove dievčatá" je od smrti Karla Gotta (†80) veľký záujem, no ony sa držia radšej v ústraní a svoje súkromie si strážia. Vdova Ivana veľmi dbá o to, aby dievčatá mali pokoj a mohli žiť "obyčajný život", ako iné deti v ich veku. Po dlhých dvoch rokoch sa síce pri príležitosti premiéry dokumentárneho filmu Karel objavili na verejnosti, ale inak sú informácie o nich či nové fotky vzácne ako šafran.

Hoci si Gottove dievčatá už dávnejšie založili účty na sociálnych sieťach, aj tu zakročila ich mama Ivana, a tak sa verejnosť o živote Gottových mladších dcér odtiaľ nedozvie takmer nič. Dostupný účet má momentálne iba staršia Charlotte, ale nie je tam takmer vôbec aktívna. Preto ak sa tu raz za dlhý čas objaví nejaká nová fotka, vyvolá to priam senzáciu.

Charlotte Gottová novou fotkou vyvolala senzáciu, aha, ako vyzerá!

 

Fanúšikovia Charlotte Gottovej dostali od nej "vianočný darček" v podobe novej fotografie. Či je skutočne nová, nevedno, v každom prípade je však nová pre Charlottiných fanúšikov, pretože túto ešte nemali možnosť vidieť. Charlotte pózuje v Paríži pred Eiffelovou vežou. Rastie z nej ozajstná kočka, pozrite, ako vyzerá, jej otec by bol na ňu pyšný.