Karel Gott je pre jeho fanúšikov nenahraditeľný, a tak sa ich pohľady teraz upierajú na jeho blízkych a svojho "božského Káju" hľadajú v jeho potomkoch. V tejto súvislosti preto mnohí skúmajú, ktorý z nich sa na maestra najviac podobá, a to nielen z jeho dcér, ale aj jeho dvoch vnukov.

Fanúšikovia slávneho speváka však po smrti Karla Gotta nemali veľa príležitostí vidieť jeho blízkych, jednak si chránia svoje súkromie a na druhej strane verejným podujatiam nepriala ani pandémia korony. Po dlhom čakaní napokon ten okamih nastal a pri premiére dokumentárneho filmu Karel sa v plnej paráde predviedla celá Gottova najbližšia rodina, okrem najstaršej dcéry Dominky.

Pohľady fanúšikov sa upierali najmä na Gottove najmladšie dcéry Charlotte Ellu a Nelly Sofie, ale tiež aj na Gottových vnukov Vojtěcha a Jana. Každý z Gottových potomkov viac či menej zdedil určité "gottovské črty", vari všetci majú charakteristické gottovské obočie.

Kým z chlapcov sa na slávneho deda podobá práve starší Vojtěch, z dcér, ktoré mal Karel Gott s manželkou Ivanou, je celá po slávnom tatkovi práve staršia Charlotte. Lenže, ako dokazujú fotografie, nemusí to byť celkom pravda. Charlotte Gottová totiž akoby z oka vypadla tejto žene, pozrite FOTO v GALÉRII.

Neskutočná podoba! Charlotte Gottová tejto žene akoby z oka vypadla! FOTO

S touto ženou sa Charlotte nikdy nemala možnosť stretnúť, pretože zomrela dávno pred jej narodením. Ide totiž o mamu Karla Gotta, pani Mariu Gottovú, na ktorú sa slávny spevák podobal a ktorej črty zdedila aj jej v poradí tretia vnučka. Najstaršiu dcéru Dominiku Karel Gott svojej mame zatajil, tie ďalšie sa naurodili až po jej smrti. Pozrite si v GALÉRII FOTO Gottovej mamy Marie.