V zoznamovacej šou Take me out počúvali nelichotivé poznámky. Na prvý pohľad atraktívne, ale stále slobodné dámy dobrovoľne hľadali partnera pred celým národom. Kto sú tieto „zúfalky“, pýtali sa diváci. V reálnom živote bez kamier a reflektorov vraj fungujú celkom inak. A veruže sa medzi nimi objavujú miestami až bizarné povolania, ktoré by v prípade „šelmičiek“, ako im moderátori hovoria, málokto tipoval. Televízia JOJ odvysiela prvú sériu zoznamovacej šou, druhú si budú môcť diváci pozrieť na budúci rok.

Tejto herečke šou vyčítajú

Najväčší rozruch v brandži nastal, keď sa v Take me out zjavila Jana Wagnerová (35). Táto dabingová herečka prešla mnohými známymi seriálmi, videli sme ju v Ordinácii v ružovej záhrade, Paneláku, Rodinných prípadoch, v seriáli Chlapi neplačú či najnovšie v Komisárovi Rexovi. A zrazu postávala v pikantnej šou medzi silikónovými slečnami. Ako nám Jana povedala, na prihlásenie do televíznej zoznamky mala reálne dôvody. Už niekoľko rokov je sama. „Mám desaťročnú dcérku a od jej dvoch rokov som ,rozídená‘, v živote som mala iba dva vážne vzťahy. Do Take me out som išla zoznámiť sa. Keďže zároveň som herečka, pre mňa to bola aj príležitosť ukázať sa na obraze a zarobiť nejaké peniaze. Brala som to ako spojenie príjemného s užitočným,“ hovorí.

Vyvolala šok v brandži: Janu Wagnerovú doteraz považovali za serióznu herečku.
Vyvolala šok v brandži: Janu Wagnerovú doteraz považovali za serióznu herečku.
Zdroj: TV JOJ

Uznáva však, že nie všetky ohlasy na jej účinkovanie v šou boli pozitívne. „Cudzí ľudia mi píšu a pýtajú sa ma na dôvody. Je to pre mňa robota, nemám prečo komu vysvetľovať svoje správanie,“ obhajuje sa Wagnerová, ktorá sa okrem herectva venuje maľovaniu. Už desať rokov tvorí vo vlastnom ateliéri, poslednú vernisáž mala v marci. „Svoje obrazy som vystavovala v bratislavskom Starom Meste na troch poschodiach,“ vysvetľuje.