Jozef a Mária Banášovci sú už dvojnásobnými starými rodičmi. Staršia dcéra Mária má pätnásťročnú dcérku a spolu s mladšou Adelou teraz prežívajú krásne chvíľky s ich adoptívnym dieťatkom. Po mesiacoch čakania sa i našej úspešnej moderátorke a jej manželovi Viktorovi pošťastilo a dostali šancu osvojiť si malé bábätko.

Mnohých fanúšikov najviac zaujíma, či majú Vinczeovci doma chlapčeka, alebo dievčatko. Ako však v relácii Smotánka povedal Jozef Banáš, to ešte chvíľu musí zostať ich tajomstvom. „Nemalo by sa to povedať, kým to nebude celé právne dotiahnuté. Ale môžem prezradiť, že sú naozaj šťastní,“ povedal spokojný dedko, ktorý si taktiež rád užíva chvíľky so svojou vnučkou. Z rovnakého dôvodu doteraz manželia nezverejnili ani fotku svojho dieťaťa a poprosili svojich fanúšikov o pochopenie a zhovievavosť.

Novinárom dokonca povedal, že prírastok do ich rodiny prežívajú ešte o čosi viac, ako Vinczeovci. „Sme hotoví, tak už ako starí rodičia, možno aj viac ako Viktor a Adela,“ odvetil s veľkým úsmevom na tvári. Je vidieť, že aj im urobila adopcia dieťatka radosť.

Banášovcov teší najmä to, že ich mladšia dcéra našla v tomto smere konečne šťastie.
Od konca minulého roka Adela výrazne zredukovala svoje pracovné povinnosti. Niektorým projektom sa však venuje aj naďalej. Pri dieťatku sa striedajú s Viktorom, ale veľkou pomocou sú pre nich aj starí rodičia. Najmä počas Let`s Dance, kde účinkovali obaja Vinczeovci, si vyhradili nedele pre svoje vnúčatko.

FOTO Vinczeovci zatiaľ dieťatko neukázali. Fanúšikovia ich videli len s kočíkom. Pozrite si tieto fotky v GALÉRII

„Vďaka najmä pani Banášovej, ja tak sekundujem, môžu sledovať túto veľkolepú šou, pretože my strážime naše vnúča,“ Adelin otec prezradil pre Smotánku. Ako starý otec sa počas stráženia vnúčatka zhostil ešte jednej dôležitej úlohe. So smiechom prezradil, že na ňom zostalo odstraňovanie špinavých plienok po dieťatku.