Chcú byť vždy extra?! Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a na horách si rady užívajú aj známe tváre šoubiz­nisu. Stretnúť ich môžete nielen na slovenských zjazdovkách, ale aj v rakúskych či talianskych Alpách, či v iných kútoch sveta. Vidieť, že napriek všeobecnému zdražovaniu si aj tento rok dopriali značkové luxusné oblečenie. Na lyžiarsky svah sa obliekli do najdrahších búnd a overalov, aké v súčasnosti ponúkajú mnohé módne domy. Náš fotoreportér na svahu zastihol aj moderátorku Adrianu Kmotríkovú (52), ktorú by spoznal málokto.

FOTO v rovnakom outfite zo svahu nájdete v GALÉRII

Hitmejkerky

Miss Slovensko Karolína Chomisteková (26) nechodí lyžovať na hory iba s jednou kombinézou. V kufri jej nechýbala lyžiarska kombinéza vo vzore kohútej stopy, ktorá je hitom posledných sezón. Bývalá modelka siahla po overale značky Goldbergh za 980 eur - ak by bola kožušina na ňom pravá, stál by ešte viac.
Na vlas rovnaký, čierno-biely vzor zaujal kolegyňu z brandže, modelku a bývalú prvú vicemiss Slovensko 2015 Barboru Bakošovú (26), ktorá ho vyvetrala v rakúskom Stuhlecku. Ten istý model si zadovážila minulú sezónu niekdajšia moderátorka a podnikateľka Kristína Kormúthová (36). Rovnaký vzor zvolila moderátorka Barbora Krajčírová (32), ktorá nesiahla po overale, ale po bunde a nohaviciach, dokopy zhruba za 1 060 eur.

Pred rokom si páperovú bundu s kohútím vzorom značky Perfect moment za 610 eur zaobstarala aj Dominika Cibulková (33). Rovnaký kúsok oblečenia si nedávno mohli všimnúť fanúšikovia na bývalej lyžiarke Veronike Velez-Zuzulovej (38), ktorá spolumoderuje na RTVS ženské zjazdové lyžovanie.