Vraj tým veľa naznačujú. Na spoločenských akciách, medzi priateľmi a posledné roky najmä na sociálnych sieťach sa mnohí muži radi chvália elegantnými a luxusnými kúskami, ktoré si v živote zadovážili. Okrem áut, rodinných domov a značkového oblečenia medzi ne patria i jedinečné hodinky. Okrem iného nimi predvádzajú svoje finančné zázemie či vplyv. Raper Patrik Rytmus Vrbovský (43) a zápasník MMA Attila Végh (35) minuli na tieto skvosty balík peňazí, za ktorý by zohnali aj auto.

 

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ?

Kvalitné hodinky by mali byť základom šatníka každého správneho chlapa, o čom dobre vie aj Patrik Rytmus Vrbovský. Raper si pred pár dňami zaspomínal na svoj životný nákup. „Spomienka a úcta na dlhé roky spochybňovanej práce. Prajem príjemný večer s nádychom pokoja,“ utvrdzoval sa na sociálnej sieti pred svojimi fanúšikmi. Pred ôsmimi rokmi sa totiž buchol po vrecku a zadovážil si diamantové hodinky švajčiarskej značky Hublot. Cena hodiniek z limitovanej edície Big Bang sa dnes pohybuje okolo 30-tisíc eur. Treba, samozrejme, dodať, že to nie sú jediné Rytmusove hodinky. V minulosti sa mu na ruke ligotali iné s čiernymi briliantmi značky Breitling z kolekcie Super Avenger, ktoré ho vyšli zhruba na 25-tisíc eur.

Nielen Rytmus rád ukazuje svoj osobitý štýl a finančnú situáciu. No čo sa slovenského virtuálneho priestoru týka, konkuruje mu už iba jeho kamarát. Zápasník zmiešaných bojových umení Attila Végh, ktorý na rozdiel od rapera nepoužíva veľké slová. Len sa na záberoch „nenápadne“ chváli luxusnými zlatými rolexkami. Véghov švajčiarsky klenot je z kolekcie Yacht-Master II a stojí približne 41-tisíc eur.

Fotografie nájdete v našej GALÉRII