Tí čo ju mali radi a obdivovali sa k nej obracajú chrbtom. Ich sympatie sa strácajú. Ľudí už dostala do vývrtky. Nikto jej neuberá jej športové zásluhy, ale jej bezohľadný konzum voči našej faune príde fanúšikom cez čiaru. Cibulkovej dali prezývku Cruella De Vil. „Čo sa musí stať človeku keď má potrebu nosiť na sebe kožuch z opice. Prečo dokáže byť tak krutý, iba kvôli spoločenskému postaveniu? Prečo sa cíti športovkyňa o niečo viac v kožušine, ktorú nepotrebuje? Keď vie, že pri výrobe zomierajú desiatky stovky živých tvorov, ktoré žili biedny život, týrané len aby si tento "luxus" niekto kúpil a cítil sa v ňom ..krajšie?lepšie? hodnotnejšie?,“ zamýšľajú sa nad jej správaním na blogu Eko inak.

Kožuch nadovšetko: Tento skvost je Dominikin najobľúbenejší kúsok v šatníku. Kožuch 40-tisíc eur. Kabelka 30-tisíc eur.
Kožuch nadovšetko: Tento skvost je Dominikin najobľúbenejší kúsok v šatníku. Kožuch 40-tisíc eur. Kabelka 30-tisíc eur.
Zdroj: Instagram


Cibulková sa totiž pochválila v médiách, že investovala do nehorázne drahého kožuchu z bielej opice. Vysolila za neho niekoľko tisíc eur. Na diskusiách sa čitatelia zamýšľajú či by nemala radšej osobnosť nášho športu ísť ľuďom a mládeži príkladom a viedla ich svojim mediálnym vplyvom k rozumným veciam. Predsa len ovplyvňuje mnoho mladých ľudí. Smeruje ich však iba k povrchným hodnotám, ako utrácať čo najviac za nepotrebné veci. „Tenis jej nejde, na modelku nemá výšku ani tvár, tak jediné čo vie je chváliť sa fotkami z výťahu,“napísal Daniel Daniel.

„Ako človek ma veľmi sklamala, to že je úspešná v športe jej nikto neberie, ale hlavne aká je vo vnútri, no keď sa na ňu pozriem tak, cítim z nej prázdno, povrchnosť, bohužiaľ,“ skonštatovala Kika.

„Je to márnotratná preafektovaná žena. Nie to nie je o mojej závisti. Ale dala by si spraviť rukavice alebo ladviňak z tých svojich yorksierov?,“pýta sa ďalší.

Komentárov je už niekoľko stoviek. Tí, ktorí berú jej kožuchy ako niečo, čo ľudia nosili v jaskyniach od veky vekov je, že by ste ich na jednej ruke spočítali.

Miluje pózovať: Rada sa o svoje radosti podelí na Instagrame.
Miluje pózovať: Rada sa o svoje radosti podelí na Instagrame.
Zdroj: instagram