Že na svet prichádza nový život, treba osláviť a už aj v našich končinách sú čoraz populárnejšie tzv. "baby shower" predpôrodné párty. Extenistka Dominika Cibuková organizovala už svoju druhú. No zatiaľ čo pred pár rokmi s Jakubkom pod srdcom hrkútala s kamarátkami obklopená aj výzdobou modrej farby, jej druhá "baby shower" hýrila ružovou.

Cibulková čaká dievčatko, ktoré by sa malo na svet vypýtať v marci. Pred pár dňami sa konala jej predpôrodná párty, na ktorej bývalá športovkyňa žiarila šťastím. Luxusné prestieranie doplnilo veľké množstvo balónov v ružovej, bielej a béžovej farbe, šampanské sa podávalo s ružovou cukrovou vatou.

Z vrchu trojposchodovej torty na hostí pozeral fondánový zajačik, pričom motívom tohto zvieraťa sa to na oslave hemžilo. Ako sme už písali, hostia mali predpísaný dress code a prišli oblečený v tónoch bielej a béžovej, honosnú atmosféru párty dotvárala harfistka. 

"Zbožňujem zbierať oboje, veci aj myšlienky. Baby shower pre naše malé dievčatko je jednou z tých vysnených spomienok, ktoré si budem s láskou strážiť do konca života," vyznala sa po oslave spokojná Cibulková. A koho vlastne nastávajúca mamička hostila?

Na predpôrodnú párty dorazili jej kamarátky, medzi nimi herečka Zuzana Šebová, europoslankyňa Monika Beňová, fotografka Petra Ficová či bývalá miss Barbora Franeková. Nechýbala Cibulkovej mama Katarína, mužskými elementami boli stylista Andrej Kusalík, kaderník Patri Sushi Veselý a samozrejme Dominikin manžel Michal so synom Jakubkom.

Ako sa hostia vymódili? Pozrite si GALÉRIU.

Pre Šport24.sk bývalá tenistka odhalila detaily luxusnej párty. "Všetky moje predstavy a všetko, čo ste mali možnosť vidieť zrealizovala firma, ktorá nám robila aj našu svadbu, moju tridsiatku a Jakubkove všetky oslavy. S majiteľkou si veľmi sedíme a hneď pochopí čo sa mi páči a aké mám predstavy. Opäť ma nesklamala a bolo to úžasné,“ zhodnotila.

Cibulková porozprávala aj o neprehliadnuteľnej torte. "Cenu si nechám radšej pre seba. Robila mi to firma, ktorá nám robila svadobnú tortu, aj tortu po víťazstve na Turnaji majsteriek a aj tridsiatku. Táto konkrétne na baby shower bola doslova monštruózna. Bola naozaj dokonalá a bola som z toho veľmi nadšená. Myslím si, že aj kamarátky,“ prezradila. Ako Šport24.sk zistil, cena torty bola vyše 500 eur.

FOTO honosnej torty v GALÉRII.

Na Dominike a jej bábätku kamarátky nešetrili. Zložili sa jej na spoločný darček, cestovnú tašku vychytenej značky. "Takú istú má aj Jakubko a opäť som ju dostala. Jakubko tam má vyšité viaceré motívy, vrátane svojho mena. To isté dáme spraviť aj malej. Okrem toho som dostala ešte strieborný príbor od Tiffanyho, húpatko a ležadlo. Jednoducho ma baby veľmi potešili a vážim si ich darčeky,“ povedala Cibulková pre Šport24.sk. Portál opäť zapátral a ako píše, značková taška musela jej kamarátky stáť približne 2-tisíc eur.

Luxusné darčeky pre Cibulkovú si pozrite v GALÉRII.