Speváčka Mária Čírová spolu so svojím manželom Marošom Kachútom vytvorila pre svoju rodinu s ich tromi deťmi útulný domov. Mária obľubuje rustikálny aj moderný štýl, a toto sa jej spolu s partnerom podarilo skĺbiť pri zariaďovaní ich bývania. Ako  pred časom priznala, obaja s manželom radi varia, a tak centrom aj kráľovstvom pre nich vtedy býva ich kuchyňa, v ktorej je dosť priestoru pre vytváranie všelijakých nápaditých jedál, keďže obaja radi experimentujú a k vareniu vedú a svoje dve staršie deti.

Svoje miesto v kuchyni však už má aj najmenší syn Ruben, ktorý do rodiny pribudol minulý rok. Malý valibuk už začal loziť, a tak musia mať oči na stopkách, ale určite majú o zábavu postarané. Napokon, Mária na sociálnu sieť napísala, že jej dcéra Zoe má v malom bratovi tú najkrajšiu živú bábiku.

 

Čírová ukázala fotku detí, ľudia si všimli niečo iné...

No keď Mária nedávno na sociálnu sieť zavesila fotku z kuchyne s jej deťmi, herečka Dominika Kavaschová si okrem detí všimla aj niečo iné, čo jej nešlo do hlavy. Toto veru každý v kuchyni nemá... Pozrite si FOTO v GALÉRII, kde sa dozviete, čo Dominiku na Máriinej kuchyni prekvapilo.