Kolegovia a kamaráti Karla Gotta sa po dvoch rokoch od jeho smrti konečne dočkali slávnostnej premiéry filmu Karel. Keďže prvá predpremiére pre vybraných hostí bola už pred rokom, viacerí teraz išli na premietanie s obavami, čo to vôbec ustoja, keďže vo filme bol okrem iného zachytený náročný boj Kaarla Gotte s nevyliečiteľnou chorobou. Napokon, tvorcovia filmu rátali s tým, že film vzbudí emócie, a návštevníkom pripravili pri vstupe balíčky s vreckovkami.

Na premiére filmu sa objavila aj Gottova najbližšia rodina, vdova Ivana s dcérami Charlotte a Nelly, a taktiež Gottova druhorodená dcéra Lucie s priateľom Lukášom a synmi Vojtom a Janom. To potešilo nielen hostí prítomných na premiére, ale najmä Gottových fanúšikov, ktorí opäť mohli vidieť Gottove dievčatá, a tiež vnukov.

Pozrite si nezverejnené zábery z filmu KAREL!

Na samotný film si však priaznivci Karla Gotta ešte museli pár dní po slávnostnej premiére počkať, ale momentálne, aspoň podľa reakcií na sociálnych sieťach, väčšina skalných ho už mala možnosť vidieť. A reakcie na film sú neskutočné. Pozrite, čo povedali fanúšikovia na film.