Viacerí fanúšikovia po zhliadnutí dokumentu Karel priznali, že po prvý raz v živote zažili, že sa v kine po skončení premietania tlieskalo. Mnohé Gottove fanúšičky skutočne potrebovali vreckovky. A tak, ako pre ne počas svojho života bol Karel Gott bohom, tak teraz po jeho smrti si ich získala Ivana Gottová aj jeho dcéry: "Nádherný film, veľmi ďakujeme, Ivanka a dievčatá, ste neskutočné bojovníčky a o Karla ste tak pekne starali ❤️❤️❤️ ďakujeme, že ste a že ste nám dovolili nahliadnuť do vášho súkromia, veľmi si to vážime a ďakujeme."

 

"Pani Ivanka, dnes som film videla. Bolo to niečo, čo pohladí po dušu, núti k zamysleniu a hlavne k veľkej poklone Vám, dcérkam, Maestrovi a pani režisérke. Prajem Vám i Vašim blízkym zdravý a spokojný život. P. S. Kino ani nedýchalo a v závere zaznel veľký potlesk. "

"Bola som v kine, úžasný zážitok 😍❤💖 Úsmevné chvíle striedali chvíľky dojatia a záver patril slzám. Pri záverečných titulkoch návštevníci zostali sedieť potme a tlieskali ... Dôstojná rozlúčka s Maestrom, ďakujem, Ivanka."