Tip na článok
Simona Jánošíková figuruje v kauze Čistý deň.

Z Čistého dňa do Playboya: Bývalá narkomanka zo škandalózneho zariadenia nafotila odvážne snímky

Chce sa presadiť v šoubiznise? Simonej Jánošíkovej, známej z kauzy Čistý deň aj vďaka písaniu si s Borisom Kollárom, sa splnil sen.

Galéria k článku (10 fotografií )
Zrodila sa hviezda: Simona Jánošíková, bývalá klientka z Čistého dňa, žiari v augustovom vydaní Plaboya.
Po Simone Jánošíkovej niekoľkokrát pátrala polícia.
Zrodila sa hviezda: Simona Jánošíková, bývalá klientka z Čistého dňa, žiari v augustovom vydaní Plaboya.

Je to príbeh ako vystrihnutý z Modrého neba. Simona Jánošíková nikdy nepatrila k premiantkám. Po tinedžerke z Diakoviec vyhlásila polícia v minulosti minimálne trikrát celoštátne pátranie. Bývalá narkomanka sa liečila v resocializačnom zariadení Čistý deň, odkiaľ taktiež utiekla. Podľa jej slov tam ako neplnoletá klientka zažívala muky, a preto podala trestné oznámenie. Spomenula si aj na to, že keď ešte nemala ani pätnásť, na sociálnej sieti zaujala boháča Borisa Kollára, s ktorým si šťavnato vypisovala. Dnes je už údajne čistá, živí sa v bratislavskom striptízovom podniku a pomaly kráča v šľapajách Kollárových žien.

Z obete je zmyselná diva

Keď sa v novinových stánkoch objavilo augustové vydanie známeho magazínu pre pánov, mnohým padla sánka. Pre slovenskú mutáciu časopisu Playboy poskytla Simona rozsiahly rozhovor o tom, čím všetkým si v kontroverznom resocializačnom zariadení prešla. Na hlavnej fotografii však tmavovláska s výrazným obočím nevyzerá ako utrápené dievča, s ktorou sa život nemaznal. Zo snímky uznávaného fotografa Mária Gottiho sa pozerá zmyselná žena, oblečená v priliehavom body. Ako sa Simona na stránky luxusného časopisu vlastne dostala? „Ozvala sa nám sama s tým, že všade, kam dala rozhovor, nedali von všetko. Chcela poskytnúť veľký rozhovor a podpísala čestné vyhlásenie, že si si stojím za tým, čo povedala. V druhej časti rozhovoru dokonca padnú aj konkrétne mená,” prezradil nám vydavateľ magazínu Johnny Kortis.

Mário bol jej sen

Ako však vznikli exkluzívne fotografie, na ktorých Simona Jánošíková nepôsobí ako obeť životných okolností, ale ako svetová celebrita? „Jednoducho. Spýtala sa, či ju neodfotí Mário Gotti. Vraj je to taký jej sen. Tak sme jej to dali ako darček,” priblížil Kortis, že sa trochu zahral na Vila zo Siedmeho neba. „Ale neboli to klasické fotografie pre Playboy ani nemáme záujem, aby bola playmate. Tam išlo len o to, že chcela fotky od Mária, tak ich dostala ako darček.“

Simona sa teda v Bratislave rýchlo zorientovala. Meno Boris Kollár, s ktorým intenzívne komunikovala na sociálnej sieti, jej vraj v tom čase nič nehovorilo. Dnes rozozná sivé eminencie slovenského šoubiznisu, akým je aj obľúbený fotograf našich prominentiek. „To sa teším, lebo so mnou si ani nestíhla písať,” vtipkoval Mário, keď sme ho oslovili. „Určite som však rád, keď si ma niekto vypýta. Koho by to netešilo. Fotilo sa mi s ňou dobre, Simona má dobrú postavu a celý čas bola v pohode. Ale to, že figuruje v kauze Čistý deň, som vôbec netušil,” dodal známy fotograf na záver.

VIDEO Plus 7 Dní