Keď bol princ z Popolušky Pavel Trávníček mladý, ženy a dievčatá na ňom mohli oči nechať. Po fešnom tmavovlasom princovi túžila vari každá, ale tie, ktoré mali "tú česť" stať sa jeho partnerkami či nebodaj manželkami, z toho obdivu pomerne rýchlo "vytriezveli". Najlepšie to vystihla jedna z jeho štyroch manželiek Simona Stašová, ktorá po rokoch len skonštatovala, že v reálnom živote sa s princom žiť nedá.

Pavel má zo svojich vzťahov troch synov, všetkých s pomerne veľkým vekovým rozdielom. Kým s tým prvým z jeho prvého manželstva s baletkou Evou sa vôbec nestýka, k tomu prostrednému, ktorého má s herečkou Helenou Dytrtovou, si napokon cestu našiel. A toho najmladšieho vychováva spolu so svojou štvrtou manželkou Monikou.

Pavla si všetci pamätáme ako krásneho čiernovlasého princa, ale ak by ste čakali, že čiernovlasí fešáci budú aj jeho synovia, veľmi by ste sa zmýlili. O najstaršom synovi sa toho veľa nevie. Jeho prostredný syn, mimochodom tiež Pavel, sa v detstve preslávil v reklame na kečup a všetci si ho zapamätali aj pre jeho ryšavé vlasy. A ani najmladší Maximilián nemá čierne vlasy, ale skôr tmavo ryšavé.

Pozrite, ako vyzerajú synovia Pavla Trávníčka! Podobajú sa?

Ako je teda možné, že herec Pavel Trávníček má celý život čierne vlasy, a dokonca aj na staré kolená? Nuž, pravda je taká, že si ich už celé roky farbí, ale ten dôvod je celkom iný, než by ste čakali... No veď prečítajte si v GALÉRII!