Dlhé roky žil nudne a bez škandálov, no v roku 2017 to herec a moderátor Peter Kočiš (52) pekne roztočil. Prvý raz prekvapil v marci, keď vzal po Martinovi Nikodýmovi kontroverzný kšeft - ako moderátor uvádzal Roberta Fica a spol. na oslavách Medzinárodného dňa žien. Do centra pozornosti sa známy herec a moderátor dostal po pár mesiacoch znova. Po dvadsiatich štyroch rokoch sa rozvádza s manželkou Nelou (45).

Kto chcel rozvod?: Žiadosť podala podľa nášho zdroja Nela.
Kto chcel rozvod?: Žiadosť podala podľa nášho zdroja Nela.
Zdroj: Emil Vasko

Neveru by nestrávil

Kto sa nerozviedol, akoby v slovenskom šoubiznise ani nebol. Teraz moderné heslo si najnovšie osvojili prominentní manželia Kočišovci. Keď sa zoznámili, Peter bol obrovským idolom dievčat a žien, ktoré viseli na každom jeho slove. Dokonca sa prostredníctvom istého týždenníka na neho pravidelne obracali, aby im radil v otázkach lásky. V kuloároch mal kedysi megapopulárny rozhlasový spíker povesť muža, ktorý sa rád obzrie za peknou ženou. Nakoniec si vzal bývalú modelku Nelu, mimochodom, krstenú Kornélia. Aj s dcérami Terezou (18) a Sárou (14) žili v byte v širšom centre Bratislavy. A zatiaľ čo herec predovšetkým moderoval a hral v seriáloch, jeho žena sa zaoberala módou. Pred pár rokmi si v centre hlavného mesta otvorila butik so značkovým obnoseným šatstvom.

Nela začína žiť nový život. Bez manžela
Nela začína žiť nový život. Bez manžela
Zdroj: Lýdia Jušková

Do spoločnosti ešte do minulého roka chodili Kočišovci spolu. A vždy keď vstúpila vysoká blondína do miestnosti, spozorneli páni aj dámy. „Som šťastný, že mám takú krásnu, milú a múdru ženu,“ priznal herec. „Absolútne jej dôverujem a to, že sa na ňu pozrú páni ako na krásnu ženu, je absolútne v poriadku a mne to robí len dobre.“

Netrvalo dlho a idylka sa začala rozplývať. „Rozvádzajú sa, ale nie je to náhle rozhodnutie,“ tvrdí priateľ manželov, podľa ktorého partnerská kríza trvala už od vlaňajška. Podľa ďalšieho zdroja sa vraj stalo to, že Nela začala mať záujmy niekde inde. V každom prípade, k otázke, čo by u manželky nedokázal Peter Kočiš predýchať, sa vyjadril pred pár mesiacmi jasne. „Rozhodne by som nebol rád, keby mi bola manželka neverná. To by som asi veľmi ťažko rozchodil. Pripúšťam však, že v niektorých vzťahoch to tak môže fungovať a sú spokojní. Záleží na uhle pohľadu,“ povedal v marci pre magazín Exkluziv.