Ewa Farna je na hudobnej scéne už polovicu svojho doterajšieho života, spevácku kariéru začala ešte ako dvanásť či trinásťročné dievča. Hoci vtedy vyzerala ešte naozaj dosť detsky, s dvomi vrkčmi, svojím spevom zabodovala na plnej čiare.

Za tie roky, odkedy je Ewa na scéna, sa z dievčaťa zmenila na mladú ženu, a aj jej telo sa z útleho dievčenského zmenilo, dostalo poriadne ženské tvary. Ewa si pre svoje niekedy viac než plné krivky vytrpela, a hoci sa zdalo, že je nad vecou, vo vnútri sa veľmi trápila. Bránila sa tak, že ešte vaic jedla, aby sa jej telo negatívnymi komentárom takto bránilo.

 

Veľkým medzníkom v živote Ewy bolo tehotenstvo, a to nielen preto, že dala život svojmu synovi Arturovi. Ewa akoby až teraz pochopila, aké zázračné je jej telo a že nemá zmysel ho týrať diétami. Keď sa začala mať rada taká, aká je, a svojmu telu dopriala to, čo mu robí dobre, napokon sa akosi prirodzene zbavila aj kíl navyše a všetkých v pozitívnom zmysle šokovala skvelou figúrou.

Ewa Farna touto zmenou všetkých prekvapila, veď pozrite!

 

 

Ewa je konečne v takej pohode, v akej si vždy priala byť a teší sa zo života, ktorý si nedá ničím a nikým znechutiť. A má odvahu aj na ďalšie experimenty so svojím zovňajškom. A nedávno všetkých prekvapila takouto zmenou, veď pozrite si FOTO v GALÉRII!. Ako sa vám teraz páči?