Česká herečka a bývalá prvá dáma Dagmar Havlová v týchto dňoch oslavuje sedemdesiatku. V priebehu rokov sa nemenil len jej vzhľad, ale aj módny štýl a vkus. Havlová si vždy potrpela na luxusné veci.

Čítajte viac

FOTO elegantnej Havlovej v GALÉRII

Čítajte viac

Dagmar Havlová sa preslávila ako herečka pod priezviskom Dáša Veškrnová. V roku 1997 si zobrala za manžela vtedajšieho českého prezidenta Václava Havla a stala sa prvou dámou našich západných susedov.

Ako manželka prezidenta musela byť elegantná a štýlová. Potrpela si na dobre sediace kostýmy, tvídová saká, brošne, ale aj blúzky. V roku 2008 bola navyše Českou módnou akadémiou vyhlásená za najelegantnejšiu ženu Českej republiky.

Čítajte viac

Na sociálnych sieťach je Havlová stále nesmierne aktívna a často pridáva fotografie svojich outfitov. V roku 2020 pridala fotku, na ktorej mala ružovú kabelku značky Chanel za 160 tisíc českých korún. Takýchto kúskov má vo svojej skrini viac.

V roku 2012 prezradil webu Super.cz blízky zdroj z jej okolia, že si nakúpila spodnú bielizeň za 200 tisíc českých korún. Hviezda filmu Holky z porcenálu je skrátka vždy tip top a do svojho vzhľadu rada investuje nemalé peniaze.

FOTO štýlovej Havlovej v GALÉRII