Rozišla sa s odsúdeným Jurajom Ondrejčákom, prezývaným Piťo, a začala hľadať spriaznenú dušu. Adriana Pospíšilová (34) akoby stále lovila v známych vodách. Najnovšie sa bývalá kráľovná krásy kamaráti s Michalom Menkynom, ktorý nie je v šoubiz­nisových kruhoch nováčik. Pamätáme si ho ako bývalého partnera playmate Evy Cif­rovej (36).

Stále hľadá

S bývalou modelkou pánskych časopisov chodil Michal asi rok, navyše od ich rozchodu ubehlo poriadne veľa času. Miss Slovensko 2003 Adriana Pospíšilová má za sebou komplikovanejšiu minulosť. Hneď po finále súťaže krásy si ju vyhliadol Juraj Ondrejčák, prezývaný Piťo. S vplyvným mužom podsvetia to vraj nemala ľahké. Porodila síce dve dievčatá a o hmotné statky nemala núdzu, ale dlhé roky žila v absolútnom ústraní. Smotánkovským žúrom sa oblúkom vyhýbala a neužívala si ani exotické dovolenky, pretože Ondrejčák vraj radšej sedel doma. Nakoniec skončil za mrežami, kde si odpykáva viacročný trest.

Jeho partnerka mu dala zbohom a vrátila sa k niekdajšiemu životnému štýlu. Zároveň začala byť otvorená novým známostiam. Chvíľu sa vraj stretávala s podnikateľom Ľubošom Bukovým, ktorý predtým žil s inou Miss, Romanou Škamlovou. Do ničoho vážnejšieho to však neprerástlo. Pred dvoma rokmi sa zazdalo, že sa aj na Adrianu usmialo šťastie. Na luxusnej jachte sa zabávala s manažérom Ronaldom Tahotným, plavili sa spoločne po Jadrane a na sociálnych sieťach sa nehanbili za vzájomné objatia a bozky.

Nedostupný Michal

Najnovšie naše zdroje tvrdia, že Adriana má blízko k bývalému partnerovi Evy Cifrovej, eventovému manažérovi Michalovi Menkynovi. „Vybehli si do spoločnosti, celý čas sa mali k sebe, na prvý pohľad to vyzeralo, že sú spolu,“ tvrdí náš zdroj, podľa ktorého sa kamarátia už niekoľko mesiacov. Ak sú jeho dojmy správne, stále to nestačí na zverejnenie akéhokoľvek vzťahu. Michalovi sme zatelefonovali a po našej otázke, či tvoria s Adrianou šťastný pár, zrazu prerušilo hovor. Ani po opakovaných pokusoch sme sa s ním nedokázali spojiť. Nakoniec nám odpísal aspoň na našu esemesku. „S Adrianou sme iba kamaráti,“ komentoval ich vzťah.