Tip na článok
Natália Hattalová s priateľom.

Ďalšia slovenská speváčka oznámila veľkú novinu cez sociálnu sieť

Konečne vieme, že nepriberala len tak.

Galéria k článku (27 fotografií )
Najobľúbenejšiu nočnú košeľu dostala od kamarátky.
Natália Hatalová sa takto odviazala pri Martinovi Nikodýmovi.
Premiéra filmu

Tehotenstvo na nej vidieť už poriadne, no aby nikto nezostal na pochybách, slovenská spevácka hviezdička sa rozhodla vyjsť s pravdou von aj prostredníctvom sociálnej siete. "Dlho som premýšľala, kedy bude správny čas na zverejnenie našej spoločnej fotky... Prišiel však moment, keď niekto začal kopať... A dáva o sebe vedieť čoraz častejšie. Ten pocit ťažko opísať, tešíme sa najviac!" napísala vo štvrtok podvečer Natália Hattalová (29) na Instagram a pridala fotografiu s manželom a tehotenským bruchom, podľa ktorej to vyzerá, že prvý trimester má už dávno za sebou.

Speváčka prvý raz na seba upozornila v tretej sérii Slovensko hľadá SuperStar. Keď sa na kastingu prvýkrát postavila pred Paľa Haberu a spol., nedokázala sa prestať smiať. Po súťaži, kde nedosiahla na úplne najvyššie priečky, sa naďalej živila spevom. V roku 2016 sa vydala za priateľa Ladislava, ktorý je od nej o desať rokov starší. Asi pred polrokom sa jej novinári pýtali, či neplánuje okrem vydania albumu aj dieťa. "Samozrejme, už sme si pripustili túto možnosť. Možno to bude dva v jednom," pripustila vtedy.

Stalo sa už akosi zvykom, že k veľkým udalostiam v živote sa najmä veľké hviezdy vyjadrujú prostredníctvom oficiálnych účtov. Vlani takto oznámila koniec športovej kariéry tenistka Daniela Hantuchová, začiatkom tohto roka zverejnila na sociálnych sieťach rozchod s Patrikom Rytmusom Vrbovským Dara Rolins. Natália tak za týmito dámami nezaostala.

Aktuálnu fotografiu tehotnej Natálie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

VIDEO Plus 7 Dní