Tehotenstvo na nej vidieť už poriadne, no aby nikto nezostal na pochybách, slovenská spevácka hviezdička sa rozhodla vyjsť s pravdou von aj prostredníctvom sociálnej siete. "Dlho som premýšľala, kedy bude správny čas na zverejnenie našej spoločnej fotky... Prišiel však moment, keď niekto začal kopať... A dáva o sebe vedieť čoraz častejšie. Ten pocit ťažko opísať, tešíme sa najviac!" napísala vo štvrtok podvečer Natália Hattalová (29) na Instagram a pridala fotografiu s manželom a tehotenským bruchom, podľa ktorej to vyzerá, že prvý trimester má už dávno za sebou.

Speváčka prvý raz na seba upozornila v tretej sérii Slovensko hľadá SuperStar. Keď sa na kastingu prvýkrát postavila pred Paľa Haberu a spol., nedokázala sa prestať smiať. Po súťaži, kde nedosiahla na úplne najvyššie priečky, sa naďalej živila spevom. V roku 2016 sa vydala za priateľa Ladislava, ktorý je od nej o desať rokov starší. Asi pred polrokom sa jej novinári pýtali, či neplánuje okrem vydania albumu aj dieťa. "Samozrejme, už sme si pripustili túto možnosť. Možno to bude dva v jednom," pripustila vtedy.

Stalo sa už akosi zvykom, že k veľkým udalostiam v živote sa najmä veľké hviezdy vyjadrujú prostredníctvom oficiálnych účtov. Vlani takto oznámila koniec športovej kariéry tenistka Daniela Hantuchová, začiatkom tohto roka zverejnila na sociálnych sieťach rozchod s Patrikom Rytmusom Vrbovským Dara Rolins. Natália tak za týmito dámami nezaostala.

Aktuálnu fotografiu tehotnej Natálie si môžete pozrieť vo fotogalérii.