Dcéra Ivany Christovej Daniela si užíva to, čo jej mame nebolo dopriate. Má šťastnú kompletnú rodinu, sympatického muža, krásne, zdravé dieťa, čo viac si priať. Ženy Christové, tak Ivana, ako aj jej mama Otília, zostali odkázané samy na seba, keď sa im ich manželstvá rozpadli, a spoločne potom vychovávali Danielu. Tá im teraz svojou rodinkou ako zo žurnálu určite robí radosť.

Daniela si už takmer rok užíva materstvo, za dcérku je spolu s jej manželom Milošom nesmierna vďačná. Kým bola jej Zoja menšia, príliš ju neukazovala, no teraz potešila svojich priaznivcov a pochválila sa nádhernou rodinnou fotkou, na ktorej už vidno jej Zoju v plnej paráde.


Pozrite, ako vyzerá malá Zoja, teraz je už jasné, na koho sa podobá!

Na fotku sa celá rodina zladila do decentných farieb prírodnej a tmavomodrej, vyžaruje z nej radosť, šťastie a pohoda. A malá Zoja? Pozrite, na koho sa podobá, FOTO v GALÉRII. Nečudo, že jej fotku olajkoval aj Danielin stratený otec Daniel Ubaud, ktorý sa akoby až na staré kolená zbadal, že má dcéru a teraz sa aspoň takto na diaľku teší nielen z nej, ale už aj zo svojej vnučky Zoje.