Jediná dcéra našej missky Ivany Christovej je tiež krásna, ale nevybrala si modelkovskú kariéru, ako jej slávna mama. Daniela je radšej tou, ktorá rada skrášľuje iných. Na druhej strane jej to nebráni predviesť aj samu seba v plnej paráde.

Z Daniely je už takmer rok vydatá pani a spolu s manželom Milošom sa tešia zo sedemmesačnej dcéry Zoje. Keďže dievčatko už trošku povyrástlo, zvládajú s ním už aj cestovať, a tak si tu a tam doprajú výlety.

 

Hoci Daniela dcéru porodila len pred pár mesiacmi, už teraz sa môže pýšiť štíhlou postavou. Keď sa na sociálnej sieti pochválila novou fotkou v plavkách, dočkala sa lichôtok, ako dobre vyzerá, poniektoré fanúšičky dokonca žartovali, že ona možno ani nie je Zojina mama, lebo predsa nie je možné, aby tak krátko po pôrode mala takú štíhlu postavu.

Odpadnete z toho, čo k Danielinej fotke pripísal jej muž! >>

A korunu tomu všetkému nasadil Danielin manžel Miloš. Ten k fotke pripísal komentár, z ktorého pôjdete do kolien. Stačili mu k tomu len dve slová. Pozrite si v GALÉRII Danielinu FOTKU, aj to, čo k nej napísal jej muž!