Speváčka Dara Rolins sa nikdy netajila tým, že tu a tam svojej vizáži dopomôže všelijakými skrášľovacími procedúrami, či rovno plastikami. Mnohé jej fanúšičky jej už preto začínajú vyčítať, že sa prestáva na seba podobať. No teraz sa do nej pustili ako osy. Čo také urobila?


Dara Rolins chcela na sociálnej sieti predstaviť fanúšičkám svoj nový parfum pomenovaný po jej dcére, ale dopadlo to celkom inak, ako si želala. Parfum si totiž nikto ani nevšímal, lebo fanúšičkám do očí udrelo niečo celkom iné. A poriadne si ju za jej novú fotku podali.


Pozrite, ako vyzerá Dara na novej FOTO, však to už ani nie je ona!


Aj majster tesár sa občas utne, a pravdou je, že táto fotka sa Dare alebo jej grafikovi vôbec nevydarila. Dara na nej vyzerá všelijako, len nie dobre. "Nič v zlom, ale takto som vyzerala, keď som mala alergickú reakciu na pistácie... fakt bez srandy, myslím, že v tomto poste voňavka nikoho nezaujala," otvorene jej napísala Vlasta. "Toto snáď ani nie ste vy....čo sa vám stalo? Mate úplne inú tvar.. Či sa mi to zdá??, " pridala sa Martina. A ďalšia sledovateľka jej natvrdo napísala, že pri pohľade na túto fotku mala pocit, že asi vypila príliš veľa vína, keď Darina tvár vyzerá takto... Nuž, veď pozrite...