Hoci sa zdalo, že Dara po rozchode s Rytmusom zanevrela na lásku a trvalý vzťah, pravda je iná. Jednoducho si len dala na čas a dala si dobre záležať na výbere. A potom sa všetci dozvedeli, že novým mužom po jej boku nie je len tak hocikto, ale rovno futbalová legenda Pavel Nedvěd. Z jej výberu boli nadšené nielen jej početné fanúšičky, ale "schválila" jej ho aj jej Luara, ako aj otec jej dcéry Matěj Homola.

Dara priznala na sociálnej sieti, že ju dostihla na konci roka romantická nálada, ale ani nečudo, veď pozrite tie nové fotky s Pavlom. Ten si ju ozaj rozmaznáva, ako sa patrí na pozorného partnera. Speváčka si je však po skúsenostiach, ktoré má za sebou, dobre vedomá toho, že vzťahy sú veľmi tenký ľad. Ale teraz je proste veľmi šťastná.

Prečo sa Dara dala dokopy s Nedvědom? TO je dôvod! Tá si teda trúfa!

S novým partnerom už Dara prežila obdobie medzi sviatkami a spolu s jej dcérou Laurou a pár priateľmi privítali v Taliansku v horách aj Nový rok. A ich radosť im neskalil ani fakt, že Darin milý „chytil“ koronavírus.  Dara však teraz prezradila niečo nečakané, čo prekvapí možno aj samotného Pavla. Čo je za tým, že sa dala dokopy práve s ním. Pozrite v GALÉRII, tá si teda trúfa!