Hoci Dare Rolins vzťah s otcom jej jedinej dcéry nevyšiel, teší sa zo života v kruhu svojich kamarátov a najmä svojej Loly, ako dcére Laure zvykne hovoriť. Speváčka prežíva vcelku šťastné obdobie a preto sa s fanúšikmi podelila o vzácny moment so svojou najväčšou láskou, vďaka ktorej nikdy nebude sama.

Jej malá veľká Lola je už tínedžerka a rovnako Dar, ako aj Laurin otec Matěj Homola robia všetko, aby ich spoločná dcéra bola šťastná. Hoci isté obdobie po ich rozchode bolo pomerne búrlivé, napokon našli spôsob, ako ďalej fungovať tak, aby to bolo na prospech ich dcéry. A keďže rozídených rodičov je v dnešnej dobe neúrekom, sú pre nich vzrom, že aj po rozchode  sa dá, ak sú tí dvaja rozumní a ich spoločné dieťa je pre nich na prvom mieste.

Odkedy sa Dara rozišla s jej posledným partnerom Rytmusom, o svojich ďalších vzťahoch taktne mlčí a žiadneho nového partnera oficiálne nepredstavila. Zato otec jej dcéry Laury bude mať stále  v jej živote  nezastupiteľné miesto. „Matěj bude do môjho života patriť vďaka Lole celý život. Ako muž-otec je preto pre mňa, ale aj pre nás, nenahraditeľný. A v tejto role se mu darí naozaj skvele,“ polichotila Dara svojmu bývalému.

Dara prezradila, že jej expartner je už niekoľko rokov šťastný s novou priateľkou, Slovenkou Andreou, a obidve, Dara aj Lola sa z ich vzťahu tešia a s Andreou dobre vychádzajú.

Dara ukázala FOTO dcéry, to, čo sa doteraz len šepkalo, je už jasné!

Aj keby Dara chcela svojho bývalého vymazať zo svojho života, dcéra Laura jej ho bude navždy pripomínať. Speváčka sa nedávno pochválila spoločnými fotkami s Matějom a Lolou. Kým v detstve bola malá Laura celá mamina, vekom sa celkom zmenila, gény jednoducho nezaprie, veď pozrite v GALÉRII.