Speváčka Dara Rolins (47) nemala s nahotou nikdy problém. Nie raz nafotila šteklivé fotky do magazínov, nahá sa ukázala vo videoklipoch či uverejnila svoju fotografiu na sociálnej sieti len tak, pre potešenie oka. Posledný čas sa však z jej nahými a odvážnymi fotkami roztrhlo vrece a chýba už naozaj málo, aby sme ju videli úplne nahá.

Nahá za každý okolností

Počas karantény speváčka natočila videoklip k piesni Pena. V ňom sa predviedla v posteli, kde je nahá a hrá sa so zlatým nožom. Pred uverejnením videoklipu Dara uverejnila na Instagrame momentku z natáčania. Vo videoklipe môžu fanúšikovia vidieť Rolinsovej prsia, ktoré si elegantne zakryla prsia a tak nechala priestor aj na fantáziu. Keď má prísť na to najlepšie, nastane strih a Rolins je už v inej polohe.

Podľa mnohých v piesni naráža na svoj bývalý vzťah s raperom a spevákom Patríkom Vrbovským (43), na ktorého údajne ešte nezabudla a vŕta jej v hlave. Zrejme to ľudia vydedukovali z testu piesne, v ktorom sa spomína: „Keby každý dostal na druhého návod, nemusel by riešiť, prečo ostal za dverami. Srdcia poranené zo seba máme.“

Videoklip však nie je všetko, kde sa Dara Rolins predviedla nahá. Na Instagrame o pár dní na to zverejnila aj ďalšie fotografie, kde má na sebe len rifľové kraťasy a vysoké čižmy. Prsia si rovnako zakrýva rukou a snímky má na rováši Lukáš Kimlička.

Nové nahé FOTO Dary Rolins v GALÉRII

Už však aj pred tým nafotila fotky v Evinom rúchu pre magazín Grade. Za ne si zlízla poriadnu kritiku a fanúšikovia jej nič nedarovali. Všetky zneli v podobnom duchu a to, že či na „staré kolená“ sa musí takto predvádzať.