Vždy, keď sa Angelina Jolie objaví na verejnosti so svojimi potomkami, je stredobodom pozornosti. Nie inak tomu bolo an počas slávnostnej premiéry marvelovky Eternals, na ktorej sa okrem sedemnásťročného Paxa zúčastnilo všetkých ostatných päť detí, Maddox (20), Zahara (16), Shiloh (15) a dvojčatá Vivienne a Knox (13), ktorí prišli podporiť svoju matku.

Väčšiu pozornosť pútali dievčatá, ktoré zaujali svojimi outfitmi. Na premiére sa totiž predviedli v luxusných kúskoch z bohatého šatníka ich matky. Najstaršia Zahara zažiarila v striebornej róbe značky Elie Saab, ktorú mala Angelina Jolie oblečenú na Oscaroch v roku 2014.

No najväčší rozruch spôsobila jej dcéra Shiloh, ktorú má s Bradom Pittom. Tá sa už od útleho detstva cíti byť chlapcom, doma ju na jej želanie volajú John a oblieka sa do chlapčenských šiat. Už pred časom si verejnosť mohla všimnúť, že Shiloh si nechala narásť dlhšie vlasy a začína vyzerať akosi dievčenskejšie. A teraz na premiéru pri voľbe outfitu zrejme tiež zalovila v maminom šatníku, keď si obliekla šaty francúzskej značky Guerlain, ktoré vlastní aj jej mama.

Pozrite, aká je Shiloh zmenená! FOTO v GALÉRRII  >>

Shiloh mala svoje dlhšie vlasy upravené do drdola, a tak dala vyniknúť pekným čtrám svojej tváre. Dievčia sa čoraz viac podobá na svojho slávneho otca Brada Pitta, ale aj ďalšie dve biologické deti Angeliny Jolie a Brada Pitta, dvojičky Vivienne a Knox sa zdedili podobu skúr po svojom otcovi, veď pozrite FOTO v GALÉRII.