Hoci Daniela Nízlová po rozchode s otcom jej dcéry Stanislavom Lobotkom nemá práve najšťastnejšie obdobie, predsa len nie je sama a má sa ráno vedľa koho zobúdzať. Najväčšou láskou je pre ňu jej dcéra. "Toto je moja najväčšia láska, tak pravá, čistá a nefalšovaná. Milujem sa ráno zobúdzať vedľa nej, keď mi dá pusu, objímame sa a bláznime sa! Parťáčka na celý život," napísala Daniela k spoločnej fotke s Lindou. A fanúšičky jej potvrdili, že každá žena si najväčšiu lásku a najlepšiu kamarátku porodí sama.

Daniela zverejňuje fotky svojej dcéry na sociálnej sieti takmer od jej narodenia. Spočiatku síce jej tvár skrývala, ale keď sa napokon odhodlala ukázať ju svetu, všetkým bolo jasné, že jej Linda je tatkove dievčatko. Podobu zdedila po svojom otcovi, je jeho verná kópia, a spočiatku aj pôsobila možno tak trochu chlapčensky.

Pozrite si NOVÉ FOTO malej Lindy, naozaj je pravda, čo sa šepká?

Ako však Linda rastie, Daniela ju pri rôznych príležitostiach zvykne obliecť aj do rôznych zaujímavých šiat, a vtedy sa jej dcéra mení na malú princeznú, veď pozrite FOTO. Samozrejme, ako každé dieťa, aj Linda, ako rastie, mení sa aj jej podoba. A tak Veronikine fanúšičky začínajú v jej tvári objavovať už aj istú podobnosť s jej mamou. A hoci  Veronika tvrdí, že Linda dokáže byť aj pekný čertík, na najnovších fotkách vyzerá priam anjelsky, FOTO v GALÉRII.