Halina Pawlowska (65) je nielen spisovateľka a moderátorka, ale bola dcérou, manželkou a teraz je aj mamou  a svokrou. Vo svojich knihách rieši veci zo života, ktoré dokáže skvelo odpozorovať a ešte lepšie komentovať, jej pohľad na mnohé veci života je totiž skutočne zaujímavý a jej vtipné hlášky nezabudnuteľné. Námety pre svoje knihy často čerpá zo svojho okolia, a dokonca aj zo svojej rodiny. Príbehy s jej rodičmi či deťmi dokázali vždy pobaviť.

Halina však zažila a zažíva aj menej príjemné okamihy. Tými nepochybne boli smrť jej otca a najmä smrť manžela a o rok neskôr aj smrť jej mamy. Spisovateľka na svoj smútok však nezostala sama, vo veľkom dome totiž žije s celou rodinou. V štvorposchodovom dome bývajú jej dospelé deti, vydatá dcéra Natália s manželom a synom, syn Peter, a pár rokov už aj jej priateľ Karel Czaban. Halina to teda doma má niekedy až príliš rušné.

Neuveríte, ako vyzerá dcéra Haliny Pawlowskej, FOTO V GALÉRII>>

K ďalším menej príjemným udalostiam taktiež patrí správa o tom, že jej dcére Natálii skrachovalo manželstvo s grafikom a autorom satirických koláži Tomášom Břinkom. Ten na svojom instagramovom účte fanúšikom priznal, že už nie sú spolu. Na otázku, prečo Haline Pawlowskej nepomáha s opravami veľkej vily, odpovedal, že jeho svokra Halina si zrejme nevšimla, že tam už pol roka nebýva... Spisovateľka však na správu o krachu manželstva jej dcéry reagovala veľmi podivne, prečítajte si v galérii, čo povedala.