Ako na krach vzťahu tri roky po svadbe reagovali rodina? "Rešpektujú všetko, čo sa deje, a sú k dispozícií, kedykoľvek by sme potrebovali. Aj moja, aj Adamova rodina sú skvelí ľudia a ja som za nich všetkých vďačná. Chápu, že tieto veci sa dejú a našťastie nám dávajú priestor, ktorý potrebujeme," odpovedal Kristína.

Radiť iným, ako sa postaviť ku kríze v manželstve, nechce. "Existuje X druhov vzťahov a každý musí sám vyhodnotiť, čo je za neho v pohode. Myslím si však, že každý má právo na šťastie a prežiť život naplno. Plus… nič nemusí byť definitívne. Život sa vie niekedy pekne pohrať," naznačila dcéra Malachovských, že rozchod nemusí byť konečný.

Klin medzi mladých manželov mohlo vraziť ich pracovné nasadenie, čo Kristína priznala už v júli pre týždenník Šarm. Zatiaľ čo ona pracuje na obchodnom oddelení online magazínu, Adam pôsobí v Slovenskej volejbalovej federácii. "V podstate sa s Adamom vídame čoraz menej, lebo máme extrémne veľa práce. Má na starosti všetky štyri reprezentácie, čo je strašne veľa roboty. Obzvlášť teraz, keď sa začínajú reprezentácie. Takže má veľa práce a vidíme sa čoraz menej, lebo sme zaneprázdnení a každý si ideme do istej miery za svojou kariérou, takže nemáme žiadny progres,“ povedala v lete. 

FOTO Kristíny s manželom Adamom v GALÉRII.

Svoje slová potvrdzuje aj s odstupom pár mesiacov. "Nemyslím si, že by bola prekážkou odlišnosť našej práce, ale prekážkou určite môže byť čas do nej investovaný. Obaja sme veľmi ambiciózni mladí ľudia a je prirodzené, že chceme našu prácu robiť naplno. Dovolím si tvrdiť, že sa nám obom veľmi darí v pracovnej oblasti. Adam sa vo svojej práci našiel a vypracoval sa už skutočne dosť vysoko. Uzavrel niekoľko úspešných spoluprác so slovenskými športovcami a spoločnosťami a v rámci mentálneho tréningu sa neustále vzdeláva a posúva ďalej," povedala teraz pre Plus JEDEN DEŇ Kristína.