Je naozaj talentovaná. Milionár Patrik Tkáč (47) má s manželkou, bývalou tanečnicou Ivetou (37) dve dcéry - Karolínu (11) a Améliu (7). Tá staršia už pár rokov hviezdi na divadelných doskách a, zdá sa, že má našliapnuté na slušnú umeleckú kariéru. Herectvo najnovšie zúročuje aj na internete. Dedička miliónového impéria sa dala na youtuberské chodníčky.

Je to v génoch

Herecký chlebíček si v minulosti vyskúšal aj otec Patrik Tkáč. V roku 2008 si zahral v seriáli Panelák, kde od Vlada Kobielskeho, alias Jakuba Švehlu, kupoval jeho obľúbenú škodovku. Minulý rok sa pre zmenu objavil v upútavke na nový jojkársky seriál Uhorčík. Objavil sa v scénke, kde zbojnícka skupina chce prepadnúť banku. Umelecké sklony má aj jeho manželka Iveta, roky profesionálne tancovala a dnes spolu s manželom vlastnia tanečnú školu.

Umelecké gény zdedila aj najstaršia dcéra Karolína. Pred dvoma rokmi dostala príležitosť ukázať sa v muzikáloch Bambuľka či Bedári. „Som pyšná maminka. Netuším, po kom to dieťa je. Tlieskali sme tak, že ešte dnes ma bolia ruky,“ povedala po jednej z premiér mama Iveta Tkáčová. „Ďakujem veľkým hercom, že dcéru prijali do tímu a boli nápomocní, stali ste sa jej veľkým vzorom. Boli to nezabudnuteľné tri mesiace skúšania.“

Pokračovanie na ďalšej strane...

Viac FOTO dcéry známeho milionára Karolíny Tkáčovej v GALÉRII >>