Takmer vždy perfektne upravená Denisa Saková (43) chodí do práce v kostýmoch, ktoré, ako sa vyjadrila, jej šije na mieru kamarátka. K vizáži dosluhujúcej ministerky vnútra patrí aj slušivý účes. No v poslednom období  neustriehla dĺžku a farbu vlasov. Expertom tak bolo hneď zrejmé, že jej dokonalá hriva nie je pravá.

Vyžehlené ju prezradili

Pokým sa nezačala koronakríza, na političke sme videli väčšinou jemne zvlnený účes. Práve tak sa dajú predĺžené vlasy efektne zamaskovať. Do očí totiž nebije odlišná dĺžka nadpojených prameňov. Lenže pri rovných vlasoch je to už horšie. Saková si tie svoje dala vyžehliť a podcenila farbu. Odborníkovi hneď udrel do očí školácky prešľap. „Na niektorých fotkách nesedí farba pôvodných vlasov s predĺženými. Majú úplne iný odtieň. Ťažko posúdiť, či má klipy alebo nadpájané. Ale myslím si, že nadpájané,“zhodnotil Sakovú vlasový expert.     

 

Účeny a najnovšie módne vychytávky Denisy Sakovej nájdete v GALÉRII >>

Udržiava sa

So začiatkom pandémie však Denisa Saková účes opäť zmenila. Pred televíznymi kamerami sa väčšinou ukazuje so stiahnutým drdolom na hlave. Podľa našich informácií sa jej takto o vlasy starajú v kaderníctve, ktoré má priestory v istom luxusnom bratislavskom hoteli. „Počas funkčného obdobia tam chodievala takmer každé ráno a nechávala tam slušné sumy,“prezradil nám zdroj
z hotela.

Politička si dáva záležať aj na nechtoch. Istý internetový portál Denisu Sakovú pred časom nafotil, ako sa počas pracovného času vybrala na manikúru, ktorú má autom osem minút od svojho doterajšieho pracoviska.

Účeny a najnovšie módne vychytávky Denisy Sakovej nájdete v GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: