Hoci auto stráca každý deň na hodnote, mnohé známe Slovenky jazdia na drahých vozoch, ktoré stoja státisíce eur. Donedávna mala v garáži zaparkované luxusné auto prestížnej značky aj prvá vicemiss Slovenska z roku 2007 Romana Škamlová (31). Dokonca si ho dala „vyzdobiť“ svojím menom. No ako sme sa dozvedeli, mama sedemročnej Sáry už na ňom nejazdí. Dôvod?

Nepoužívala ho

Známa blondína sa zahľadela do luxusnej britskej značky Bentley, ktorú majú v obľube aj mnohé jej kolegyne zo súťaže krásy, napríklad Eva Rezešová-Džodlová a Denisa Mendrejová. Romana si od roku 2014 vychutnávala aj krásny kabriolet radu GT C Convertible. Ten vraj dostala od bohatého slovenského priateľa. Cena Romaninho auta sa pohybuje okolo 170-tisíc eur a viac, v závislosti od individuálnych požiadaviek majiteľa. Tento skvost si dala ozdobiť nápisom „Bentley for Romana“, čím sa pochválila aj na sociálnej sieti a pripísala k tomu v angličtine: „Pretože detaily sú dôležité.“ Zaujímalo nás, či si naozaj na takéto drobnosti potrpí. „Práveže nie. Detailistka som v inom. Meno mi tam vygravírovali zadarmo,“ povedala nám plavovláska.

Podobnou zvláštnosťou na vnútornej strane dverí sa pred rokmi pochválila Rezešová, ktorá tam má nápis FOR E. R., čo v preklade znamená PRE E. R. Taký detail síce robí z auta originál, ale po tom, ako sa majiteľke zunuje, by každý predpokladal, že sa jej bude ťažšie predávať. To však nie je Škamlovej prípad. „Auto už nevlastním,“povedala nám najnovšie Romana, ktorá vraj luxusný kabriolet v našich zemepisných šírkach a na našich „skvelých“ cestách veľmi nevyužívala.

Auto sa v súčasnosti nachádza v predajni áut, ktorú vlastní exmanžel Andrey Heringhovej. „Azda si ho kúpi nejaká Romana,“nádeja sa bývalá majiteľka upraveného tátoša. Nové auto si kupovať nemusela, v garáži jej totiž stojí ešte jedno, ale kabriolet to už vraj nie je. Škamlová tiež priznala, že nedávno si dala vybrať silikónové implantáty. Teraz sa chváli prirodzenými prsami.