Rozmaznaná mládež z veľkomesta alebo bežní slovenskí tínedžeri? Pri pohľade na fotografie, ktorými sa chvália dospievajúce deti známych osobností, by mnohí ihneď povedali, že majú bezstarostný život vďaka úspešným a bohatým rodičom. U niektorých to platí, no sú medzi nimi aj také, ktoré od detstva zarábajú samy.

Do školy na kabriolete

Vychytené destinácie, štúdium v zahraničí, jazdenie namiesto MHD vlastným autom alebo motorkou, finančne náročné koníčky, luxusné kabelky či drahé topánky za stovky eur. Deti celebrít na prvý pohľad pôsobia poriadne rozmaznane. Napríklad Tamara (19) a Timur (17) Kramárovci, deti herca Maroša Kramára (60), študovali na bilingválnom gymnáziu a pred vyše dvoma rokmi ich rodičia vyslali aj s najmladším Markom (11) až na Kostariku, kde sa školné šplhá do tisícok eur. Doma na Slovensku jazdí Tamara na kabriolete značky MG a Timur na mopede. Obaja pôsobia ako zo seriálu Beverly Hills 90210, v skutočnosti však nejde o cenovo náročné stroje. Zlaté auto stojí zhruba do 5-tisíc eur a skúter približne 3-tisíc eur.

 

Čo sa týka oblečenia, Kramárove deti inklinujú skôr k „pouličnej“ móde. Nechválila sa značkovými a prehnane drahými vecami, skôr si potrpia na cestovanie. Tamara v poslednom období dovolenkovala v Amsterdame a Lisabone, kde si zasurfovala. Okrem toho si s rodičmi a bratmi občas zahrajú golf. Ani Timur nie je náročný, okrem hodiniek Apple Watch za 500 eur by ste u neho milionárske výstrelky hľadali márne.

Jazdia na svojom: Dcéra Maroša Kramára sa vozí na kabriolete a syn na mopede.
Jazdia na svojom: Dcéra Maroša Kramára sa vozí na kabriolete a syn na mopede.
Zdroj: INSTAGRAM