Zaspomínala si. Herečka a speváčka Nela Pocisková (29), ktorá si ešte donedávna súk­romie úzkostlivo chránila, sa otvára svetu. Založila si profil na Instagrame, kde dala nahliadnuť aj do svojho detstva. Nežnú ružovú či stenu oblepenú plagátmi idolov by ste v jej izbe hľadali márne. Priestor pripomína skôr komnatu na zámku.

Francúzsky palácový štýl

Na materskej dovolenke sa Pocisková nechváli kráľovstvom, ktoré pripravila pre vlastné ratolesti - s hercom Filipom Tůmom (43) vychováva syna Hektora (4) a dcéru Lilianku (2). Nela radšej predstavila „cimru“, v ktorej vyrástla sama. „Tu som prežila kus života. Vždy, keď sa vrátim do svojej detskej, teda asi skôr tínedžerskej izby - už som nebola až taká maličká, keď nám to mamina zariadila -, cítim veľké emócie a nostalgiu,“ predstavila Nela kus svojej minulosti.

Aj s rodičmi bývala v honosnej haciende v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Za rozľahlý bungalov zaplatila rodina Pociskovcov ešte v roku 2013 približne 550-tisíc eur. Ako s odstupom času vidieť, mladá herečka, ktorá už vtedy účinkovala v muzikáloch, preferovala iný vkus ako mnohí jej rovesníci. „Obidve s mamou sme mali veľmi rady Provensalsko. Dodnes sa v tej izbe cítim ako princezná,“ dodala k provensalskému štýlu, ktorý je zrejme reakciou na pretechnizovanú spoločnosť.

FOTO Pociskovej detskej izby v GALÉRII >>

Typická je preň biela alebo smotanová farba nábytku, ktorý môže byť s jemnou patinou. „Nabudúce ti musím odfotiť svoju detskú, kde sme sa tlačili so sestrou,“ napísala Pociskovej pod zábery jej kolegyňa, herečka Dominika Kavaschová.