Zdá sa to neuveriteľné, ale od nakrútenia známej reklamy na obľúbený nápoj uplynulo už 17 rokov, po prvý raz sa vysielala už v roku 2003. V tom čase málokto tušil, že si bez nej pomaly nebudeme vedieť predstaviť Vianoce. Príbeh otecka a malého dievčatka, ktorí sa vyberú zrezať vianočný stromček, a prekvapí ich divé prasiatko, pozná každý, aj ich dialóg.

Sandru preslávila známa vianočná reklama.
Zdroj: Youtube.com

Otec dievčatku sľúbi, že uvidí zlaté prasiatko, ak vydrží nejesť do večera. Dievčatko pre istotu zisťuje, či prasiatko bude mať aj zahnuté zuby dohora. Odpoveď tatka bola, že ak vydrží do večera, budú aj zuby. Hláška dievčatka "Nie, nie, ja nemusím, ja už ho vidím," dodnes rozosmieva. Menej úsmevov však reklama vyvoláva na tvári onej dievčiny z reklamy, z ktorej je dnes už mladá dáma.

 

Rodičia Sandry Flemrovej (21), ktorá v čase nakrúcania mala iba 4 roky, priznali, že honorár za nakrúcanie od kastingovej agentúry nedostali, napokon im ho vyplatil výrobca onoho nápoja. Dievčatko kasting na danú reklamu s prehľadom vyhralo, lebo bolo najkrajšie a najmilšie. Český herec Josef Polášek, ktorý si v reklame zahral otca, po rokoch prezradil, že malá Sandra bola počas nakrúcania veľmi statočná a zvládla to na svoj vek veľmi dobre, keďže nakrúcanie s malými deťmi je náročné a býva pre ne únavné.

Takto dnes vyzerá dievčatko z reklamy, FOTO v GALÉRII>>

 

Zo Sandry sa však herečka nestala, žiadne ďalšie ponuky na nakrúcanie jej už neprišli a neuspela ani v iných kastingoch, na ktorých sa z času na čas zúčastnila. Dnes žije v Plzni, kde aj študuje na vyššej odbornej škole a bude z nej napokon diplomovaná zubná technička.