Zarytý starý mládenec Ján Kováčik (57) do toho predsa len praštil. Keď sa šéf Slovenského futbalového zväzu pred necelými dvoma rokmi začal v spoločnosti objavovať po boku niekdajšej finalistky Miss 2002 Natálie Petríkovej (36), málokto predpokladal, že ich vzťah môže vyústiť do svadby. O to väčší rozruch spôsobili, keď pred niekoľkými dňami prostredníctvom sociálnych sietí priznali manželstvo. Vplyvný podnikateľ a najmocnejší muž slovenského futbalu to však pri temperamentnej kráske nebude mať jednoduché. Známy je prípad, keď sa pre svoju žiarlivosť dostala do veľkých problémov.

Keď sa ženy pobijú

Incident, ktorý obletel svet, sa prihodil ešte v roku 2010. Temperamentná Slovenka v Sydney zistila prostredníctvom fotografií v mobilnom telefóne, že jej milenec Marek Krišanda udržiava pomer aj s modelkou Paulínou Roxo. A veru sa jej to nepáčilo. Priechod svojim emóciám dala počas silvestrovskej oslavy, kolegyňu z modelingovej brandže počastovala niekoľkými štipľavými výrazmi a pridala pár faciek. Na slovenskej dedinskej zábave by na druhý deň incident nikto neriešil, v Sydney sa dostal na prvé stránky tamojších denníkov. Paulína navyše na temperamentnú Natáliu podala trestné oznámenie za ublíženie na zdraví. Krásna Slovenka dostala dvanásťmesačný podmienečný trest a pol roka sa nesmela priblížiť k Paulíne.

Išlo to rýchlo

To je však dnes už len úsmevná spomienka. Z Natálie je úspešná a stále atraktívna podnikateľka, ktorá sa zaoberá manažovaním siete interhotelov. So sebavedomou brunetkou sa Ján Kováčik prvýkrát objavil v spoločnosti vo februári minulého roka na plese Bratislavského futbalového zväzu. Udalosti nabrali rýchly spád. V júni ju na dovolenke v Chorvátsku požiadal o ruku a dnes sú už svoji.

Veľkopanská svadba s vypúšťaním bielych holubov sa konala v Čereňanoch, v luxusnom kaštieli z roku 1329. Udalosť sa im podarilo do poslednej chvíle utajiť. Na jeden z najdôležitejších dní svojho života si totiž pozvali len najbližších príbuzných. Nezaregistrovali sme na nej ani nikoho z funkcionárov slovenského futbalu. Ako sa dalo predpokladať, o svadobné šaty sa neveste postaral ženíchov synovec, prestížny módny dizajnér Michael Kováčik. Toho pred nami nedávno vychvaľovala aj manželka českého premiéra Monika Babišová, ktorá v jeho róbach v Bielom dome zatienila prvú dámu Melaniu Trumpovú. O svadobné menu sa pozvaným hosťom postaral oceňovaný šéfkuchár Marián Filo, ktorý v minulosti varil pre kráľov či prezidentov.

Vo foto GALÉRII zábery zo svadby a pozrite ten prsteň